Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, többször,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, többször, kegyetlen módon. Van remény a bocsánatra?

Figyelt kérdés

Elég viharos volt a kapcsolatunk, egyszer fent egyszer lent, több szakítás, rengeteg hazugság. Két hónapig csaltam egy másik férfival. Valójában ki akartam lépni az akkori kapcsolatomból. Bevallottam neki mindent és ő érthető módon kirakott, gyűlöl, sírt és ordított. Minden lehetséges módon megbántottam, amit most már szörnyen sajnálok és megbántam - tudom késő bánat. Most viszont borzasztóan hiányzik, bármit megtennék érte, hogy visszakapjam és megváltoznék érte, hogy újra higgyjen és bízzon bennem. Szeretem és hiányzik

Van erre már mód, lehetőség, esély idővel? Vagy engedjem el, mert úgysem érdemlem meg?

Kérlek ne ítélkezzetek, kaptam eleget.



2018. szept. 20. 16:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#18 vagyok, újra.


Igen szerettem őt nagyon, és mivel még csak két hónapos a sztorim, még mindig sokat érzek iránta.


Viszont amit tett az exed, az egy elég komoly lépés volt. Ugyanis ha elmondta a kollégáinak, barátainak, rokonainak, hogy mit tettél, az nem feltétlenül azért volt, hogy veled kitoljon.

Lehet, hogy csak a saját lelkén akart könnyíteni.

Pl. Habár ugyanaz a történetem, mint a Tiétek, soha nem neveztem az utcalány szó semmilyen formájaként az exemet mások előtt.


Mivel megtudták a környezetében lévő emberek, hogy mit tettél vele, már csak azért sem táncol vissza hozzád, mert akkor sajnos hülyének fogják nézni. Én sem szeretném, ha 25 ember az ismerősi körömből a megbocsájtó felszarvazottként tekintene rám.


Sajnálom, kitartást!

2018. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem mondok semmit:) Lúzerek, lúzerek mindenütt...
2018. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ezt már nem tudod helyrehozni.
2018. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 zsoaberdeen válasza:
Szerintem keress új pasit ès új munkahelyet. Amúgy èrthető, hogy sokaknak elmondta, ha mèg a saját bevallásod szerint is rib..nc módra viselkedtèl, biztosan megaláztad a viselkedèseddel. Nem èrdemelted meg a diszkrèciót. Jobb neki nèlküled, legközelebb pedig talán jobban megbecsülöd majd a párod.
2018. szept. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 patterson válasza:
nincs ember aki ezt megbocsátja...ha elengeded,ha nem ennek vége...
2018. szept. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!