Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bszik ki velem az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bszik ki velem az élet?

Figyelt kérdés
Mikor végre tudnék menni erre-arra és esteleg beletudnék futni egy férfibe, akivel kialakulhatna valami, akkor nem lehet menni sehova és nem lehet csinálni semmit. Létezik hogy valakinek “direkt” nem jön össze ez az egész pár találás?
2020. ápr. 6. 20:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem már rutinom van ebben. 😄 F
2020. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem értem a hozzászólásodat😑
2020. ápr. 6. 21:17
 13/23 anonim ***** válasza:

Folyamatosan szopok a társkeresési projektemben. Deficites az egész. Hagyom is. Érted már?

#11

2020. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%

Pontosan ugyanígy érzek. Végre jó idő, lehetne mászkálni a városban nem csak 8 réteg ruhában akkor történik ez.

Netes társkereső kizárva, előbb hiszek abban, hogy az utcán összenézek valakivel akivel szimpatizálunk. 😒

2020. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Egy lehetséges válasz, kérdező: mert úgy tűnik, erre tetted föl az egész életedet. Marhára nem kellene, hogy ezen múljon bármi.
2020. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nade miért csak most jött a lehetőség?
2020. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
#13 Nem neked szólt.
2020. ápr. 6. 22:28
 18/23 anonim ***** válasza:
8%

Ha felfognad, masokkal hogy baszik ki az elet!

Nyulj magadhoz, olvass, filmezz, tanulj nyelvet, es legyel halas az egnek, hogy ez a bajod!

2020. ápr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mi volt az oka, hogy eddig nem mentél erre-arra?
2020. ápr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Kit érdekel más.. nyilván az érdekel ami az én problémám, nem másé. Nem tanácsot kértem, hogy mit csináljak, eltudom magam foglalni.

Amúgy meg nem kell lenézni, mert lehetséges hogy én meg a te problémádra mondanám azt, hogy örülj, hogy csak ennyi a bajod...


Szerintem az nem lényeges, hogy miért csak most tudnék eljárni. Eddig nem tudtam, most meg tudnék.

2020. ápr. 7. 06:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!