Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bszik ki velem az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bszik ki velem az élet?

Figyelt kérdés
Mikor végre tudnék menni erre-arra és esteleg beletudnék futni egy férfibe, akivel kialakulhatna valami, akkor nem lehet menni sehova és nem lehet csinálni semmit. Létezik hogy valakinek “direkt” nem jön össze ez az egész pár találás?
2020. ápr. 6. 20:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván, szétnézve itt a fórumokon is láthatod hogy férfiak milliói küzdenek ilyen problémával csak ebben az országban, a járványtól függetlenül, köztük én is

27/F

2020. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Ember! Egy világjárvány kellős közepén vagyunk. Próbálj már meg egy kicsit utalkodni azon, ami a lábad között van! Nem állatok vagyunk, szóval menni fog neked is.
2020. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 opened paradise ***** válasza:
59%
Lesz még rosszabb, nyugi.
2020. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a járvány. És nem is szexelhetnékem van, nem tudom ez hogy jött ki neked...
2020. ápr. 6. 20:32
 5/23 anonim ***** válasza:
7%

Nem csak fizikailag lehet belefutni egy férfiba, ha valóban párkapcsolatot akarsz, azt beszélgetésekkel lehet szurni, hogy ki is alkalmas a magas fokú kommunikációra, hiszen a nyitottságon túl az az alapja a leendő párkapcsolatodnak is, nyitottság is kideríthető a csevegések alatt. Ne fogd fel ilyen negatívan ezt, hiszen ez csak egy más fajta lehetőség az ismerkedésre, elsőként azt láthatod meg, hogy miként képes csevegni, lehet érinteni mély témákat a vicceseken túl.

Még lehet, hogy jól is jártál, hiszen elsőként az Őt formáló gondolatokkal szembesülsz és ez lesz elsőként fókuszban, nem pedig a külsőségek.


Egyből máshogy hangzik nem? Még jól is jártál.


F

2020. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Köszi a dicséretet, nem vettem magamra.
2020. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nekem a neten “ismerkedés” nagyon nem jön/jött be.
2020. ápr. 6. 20:40
 8/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha az ilyen EQ és IQ betyárok találtak meg, mint az első akkor nem csodálom. :D
2020. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok most.
2020. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
12%

Egy nő akkor is tudna ismerkedni ha tüdő pestis járvány lenne, 95%-os halálozási rátával, és nem válogatna kor szerint sem.

Nem értem a rinyálásodat kérdező

2020. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!