Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg elrontottam?

Figyelt kérdés
Néhány éve az egyik ismerősöm próbált közeledni felém (tetszett ugyan, de akkor még zavart a korkülönbség). Így hogy nem foglalkozam vele túlzottan neki lett egy másik kapcsolata, ami kb. két hónapja véget ért. Pár napja újra megkeresett és randizni hívott, de én akkor azt éreztem, hogy túl vagyok ezen a történeten és nincs értelme újra belebonyolódni, szóval megint leráztam. Azóta viszont állandóan az motoszkál a fejembe, hogy talán adni kellett volna neki egy esélyt, mert rájöttem hogy mégsem vagyok túl rajta. Végleg elszúrtam ?
2020. ápr. 2. 13:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elszúrni akkor fogod, ha nem próbálod helyrehozni, meg kell mondani neki, hogy össze voltál kicsit zavarodva, túl sok gondod volt, és meggondolatlanul válaszoltál.
2020. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
10es, ha valaki elmegy egy randira, abban benne van a rizikó, hogy mégsem fognak egymásnak tetszeni. Ezt egy felnőtt ember tudomásul veszi. Egy randi semmire se kötelez.
2020. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!