Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Végleg elrontottam, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg elrontottam, vagy van még remény?

Figyelt kérdés

Van egy srac, akivel egy kozossegbe jarunk, es mikor eletemben eloszor meglattam, ilyen szerelem elso latasra erzes volt! Megakadt rajta a szemem, es az ove is rajtam, meg is jegyezte hogy milyen szep vagyok eloben is (facebookon mar ismerosok voltunk elotte)


Tudni kell a sracrol hogy nem egy alfahim, nem a nok alma. Kisse pocakos,ducibb alkat, vannak feminin vonasai, eleg hisztis, nem veti fel a penz es az edesanyjaval el. Nekem megis miota megismertem 2014ben azota is o kell, tehat 2 eve sovargok erte, azota jottek-mentek a ferfiak, de csak ismerkedesig jutottam veluk, mindig mikor elfelejtenem ot, ujra es ujra felszakad a seb..


Eleinte latszott rajta hogy nagyon tetszem neki, mindig dicsert, bokolt, es egyszeruen latszott rajta. Azt is mindig megjegyezte hogy milyen ertelmes vagyok es erkolcsos, es hogy keves az ilyen manapsag. De aztan elmondott nekem valamit, amirol nem mondta hogy titok lenne, es abszolut nem is lehetett leszurni belole hogy az lenne, tehat nem valami bizalmas-ciki dolgot mondott, es en azt tovabb adtam egy illetonek, mert pont temaba illett, es nem sejtettem hogy ez baj. Ezt kesobb szamonkerte rajtam, en pedig bevallottam hogy tovabb mondtam a dolgot. Na azota (ennek mar legalabb fel eve) letiltott facebookrol, nem szol hozzam, nem nez felem, teljesen ignoral. Egyszeruen barmit teszek, nem hasznal. En ehez abszolut nem vagyok hozzaszokva, idaig barki megtetszett, rovid idon belul elertem hogy kolcsonos legyen a dolog. De sajnos nekem o kell, es senki mas, ez mar biztos mert eleg regota szenvedek miatta, es nala sokkal "jobb" ferfiakat kosaraztam ki azota, mert nekem o ugy jo ahogy van, nem vagyom nala jobbra semmilyen szempontbol.


Megbeszelni nem mertem vele a dolgot, mert egy baratnom aki szinten "ludas" volt abban hogy elmondtuk azt a dolgot egy harmadik felnek, egyszer oda ment hozza hogy beszelni szeretne vele, es az volt a valasz hogy "o most szorakozni jott ide, ne haragudj." Ezert en mar nem mertem probalkozni. Ezert elkertem egy kozos ismerostol a telefonszamat, aki megkerdezte tole hogy megadhatja e nekem, amire a valasz NEM volt.... Tehat fel eve nem beszeltunk es fel ev utan kicsit sem erdekli hogy vajon mit akarhatok mondani? En nagyon megbantam az egeszet, es veletlenul sem akartam volna neki artani vagy megserteni ot.. Ugyanakkor megbeszelni vele nem merem, mert ott az eselye hogy elutasit, es tovabbra is egy kozossegbe jarunk, es magamat ismerve utana tobbe nem tudnek vele egy tarsadagban lenni..


Amikor osszevesztunk azt mondta Tudja milyen erzeseim vannak irantam, es gyonyoru vagyok, de ugyanakkor nem gondolkozom el azon amit csinalok blablabaa, erre en a megsertett egommal raformedtem hogy dehogy erzek en iranta barmit is, egyaltalan honnan veszi... Szoval letagadtam es meg arrogans is voltam, de mindezt azert mert igaz volt amit irt es feltem hogy egy kikosarazo szoveg kovetkezik, amiben nekem meg sosem volt reszem.


Szoval elegge ossze-vissza a tortenet es rovidre akartam irni de ugy tunik nem lehet :) a kerdes az lenne hogy ha regen annyira tetszettek neki, akkor egy apro dolog miatt at tud ez alakulni ilyen melyseges utalatba? Regen egy kozos ismerosunknek azt mondta, sose latott nalam szebb lanyt, de nem kezdene velem mert FEL APAMTOL... Ami valoszinuleg annak koszonheto hogy ismeri a volt baratomat, aki mindenfeleket hazudgal rolam mert meg mindig szerelmes, csakhogy tavol tartsa a ferfiakat.


Van meg nekunk barmi eselyunk egymassal, vagy a sirba is vihetem magammal az erzeseimet?



2016. márc. 1. 05:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Eljátszottad a bizalmát!

Én se állnék veled szóba.

2016. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még mindig egy közösségbe jártok, próbálj meg vele személyesen beszélni és ne másokat küldözgess oda. És mondj el neki mindent azt is, hogy az exed kamuzik rólad, hátha végre összeáll neki a kép.
2016. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy minden szepen indult, o tetszett nekem, en pedig neki. Aztan az exem mindenfeleket kamuzott, hogy azert mentunk szet mert apam megtiltotta hogy egyutt legyunk, es kitudja meg miket. Mar pici kellett hogy osszejojjunk es minden sz@r kozenk allt.. Tudom hogy beszelni kene, de ha a telefonszamat sem adta meg, akkor eloben miert akarna beszelni?
2016. márc. 1. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
De élőben legalább nem tud olyan könnyen lerázni és lehet végighallgat. Mondom ez a legjobb, amit tehetsz. Szerintem ő is másképp áll majd hozzád, ha látja, hogy van merszed elé állni, akkor elhiszi, hogy komolyan gondolod. Szerintem ne hagyd ki ezt a lehetőséget, mert akkor majd mindig arra fogsz emlékezni, hogy mi lett volna, ha.
2016. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!