Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még remény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még remény, vagy örökre elrontottam, és azt hiszi hogy ribmac vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és az a helyzet hogy szerelmes voltam egy fiúba, akinél azt hittem hogy semmi esélyem, de amúgy sem akartam kapcsolatot. (Nem volt még barátom sem, és nem is csókolóztam eddig, ésha tetszett valaki, vagy szerelmes voltam, inkább megvártam amíg elmúlik.)

De egy nyári este úgy alakult, hogy ő letapizott egy bokorban, énmeg hagytam. DE! Amikor be akart nyúlni a bugyimba észbekaptam és elsétáltam. Az a baj, hogy azóta alig beszélünk, pedig előtte viszonylag jóban voltunk. De én azt hittem hogy ez így rendben lesz, de az a baj hogy most veszem észre hogy még mindig szeretem, NAGYON NAGYON NAGYON, de már annyi esély sincs hogy járjunk mint előtte :( Pedig mióta megtörtént ez a dolog a cserje mögött, én nem akarom hogy kicsússzon ez a fiú a kezem közül, de fogalmam sincs hogy mit kéne csinálnom.

(lelehet hordani mindennek nyugodtan, ha valakinek ez esik jól de ha valaki ad valami jó tanácsot azt megköszönném)



2014. jan. 14. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb is,hogy nem foglalkozik veled.
2014. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"megtörtént ez a dolog a cserje mögött" hahaha:DDDDDD
2014. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit önellentmondásos, de nagyjából összeállt.

Nem jártatok, vagy igen, de mindegy is, mert elsőre amúgy sem kell hagyni. 16 évesen egy bokorban tapi...jó ég, inkább hagyd, hogy udvaroljon, te ezt fogadd kellő nyitottsággal és majd kialakul valami. Kicsússzon a kezeid közül...leszel még 10 évvel idősebb, na akkor már mondhatsz ilyet:)

2014. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most nem értelek... Nem jártunk, ez a baj, és azért cikis a dolog mert hagytam sajnos, és igen azt szeretném hogy ne csússzon ki a kezemből, mert nekem nem egy fiú kell hanem Ő kell!

És csak ebben az elcseszett globalizált világba természetes hogy 26 évesen még a párodat keresd.

2014. jan. 14. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem akarod hogy kicsússzon a fiú a kezeid közül"

Pedig te voltál aki kicsúsztál a kezei közül akkor meg mit vársz.

2014. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól van, értem, szóval:

"DE! Amikor be akart nyúlni a bugyimba észbekaptam és elsétáltam."


Ha jól értem, akkor hagytad, hogy ne nyúljon be [ :) ] és csak tapi volt.


Csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy 16 évesen és persze aktuálisan mindig fontos perceket élünk át, de olyan nincs, hogy "örökké" meg emiatt és csak emiatt máris "ribmac" stb. Nem kell túldramatizálni a dolgot - talán ebben a helyzetben éppen úgy "kapod vissza", hogy elengeded.


Nem nőies, ha utána futsz (az felér azzal is, hogy tessék, itt van, fogd már meg).

Remélem így már érthető, a valahanyadik voltam, amelyik a fröccsösöket írja. Azaz írta, lejárt a munkaidőm, szóval önmegvalósítom magam. Csak hogy hiteles maradjak;)

2014. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!