Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam:' (. Még van remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam:' (. Még van remény?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam egy fiúba, aki azt mondta hogyha jobban megismerjük egymást lehet több is..én csak rá koncentráltam. Közben kaptam egy ajánlatot egy másik fiútól aki totál belém volt zúgva,de elutasítottam.Kiderült hogy a gyerek, akit választottam átvert!2 hét múlva összefutottam az utcán abba a fiúba aki nem rég belém volt szerelmes. Teljesen beleestem! Megmondtam neki hogy szeretem, ő meg azt mondta h már kiszeretett belőlem és nem hiszi h újra tudna szeretni. Elhívtam egy találkára amire azt mondta h meggondolja. Van remény?
2011. aug. 16. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán van. Mindenesetre jól kics***szett veled az a másik fiú. Hátha eljön. A remény hal meg utoljára, tudod. :) (És a lepény hal van előtte ^^.)
2011. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most totál átérzem a helyzeted, igaz én fiú vagyok és nem teljesen ugyanaz a helyzet.


Nekem is azt ígérte a csaj, hogy ismerkedhetünk és van esélyem és alig telt el pár nap máris egy másik palival jár.


Én meg itt totál beleestem a csajba közben. Így most ez nagyon fáj, de egy kis sör csodákra képes ám.

2011. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy Aragorn mondja a Gyűrűk Urában: mindig van remény.

Ha elmegy randizni, az már jó jel, de akkor lehet baj, ha idő közben becsajozott. Hajrá!

2011. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából nekem is úgy volt hogy kapcsolatban lett! Csak az volt a bökkenő h én nem vagyok hülye és rájöttem h nem létezik a csaj és az egész egy kamu facebook! Utána írtam a fiúnak h mekkora egy barom és még ő nem válaszol..De a másik fiú :'(
2011. aug. 16. 21:52
 5/7 A kérdező kommentje:
öm..igen..miután kiszeretett belőlem, utána becsajozott..csak ő is úgy járt ahogy én..becsapták..de állítólag már nem szereti a lányt
2011. aug. 16. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utóljára(mert ő a gyilkos). Végülis még lehet belőle valami,ha azelőtt TÉNYLEG szeretett nem csak valami fellángolás volt,akkor el fog menni a találkozóra(: (most csak kelleti magát ;) )
2011. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ígyvan.a reményhal meg utoljára.az lenne a legjobb ha beszélhetnétek.szerintem a második fiúnak csak tetsztettél.ismerd meg és ő is ismerjen meg és akkor lehetséges h beléd szeret és nem csak tetszel neki.
2011. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!