Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg elrontottam?

Figyelt kérdés
Néhány éve az egyik ismerősöm próbált közeledni felém (tetszett ugyan, de akkor még zavart a korkülönbség). Így hogy nem foglalkozam vele túlzottan neki lett egy másik kapcsolata, ami kb. két hónapja véget ért. Pár napja újra megkeresett és randizni hívott, de én akkor azt éreztem, hogy túl vagyok ezen a történeten és nincs értelme újra belebonyolódni, szóval megint leráztam. Azóta viszont állandóan az motoszkál a fejembe, hogy talán adni kellett volna neki egy esélyt, mert rájöttem hogy mégsem vagyok túl rajta. Végleg elszúrtam ?
2020. ápr. 2. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, valószínűleg eleget csalódott már benned, és kétséges, hogy tudna-e újra bízni benned. Szerintem annyit tehetsz, hogy őszintén elmondasz neki mindent, és hogy ha lehet, akkor szeretnéd jóvátenni a hibáidat. Erre ő vagy válaszol valamit, vagy nem, de legalább tisztázod a dolgokat.
2020. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
2-2 lerázás után nem érdemes, ez neki is cink lenne, hogy "most mégis". Magadban tégy rendet, legyen egy pro/kontra oldal, miért lenne vele jó/rossz, majd lépj tovább. 100 másik emberrel összejöhetsz még, ha engednéd.
2020. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem szúrtad el végleg. Simán megkeresheted, hogy adnál ennek mégis egy esélyt. Mit veszithetsz azzal hogy ezt megkérdezed? Max azt mkndja hogy már ő nen akarja....szerintem felesleges ott idege eknek találgatni, legjobb ha te jársz utána es egyenesen tőle kérdezed...
2020. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

En barmikor amikor bizonytalan vagyok vagy nem tudom eldönteni meg kellene e bànnom hogy vkit ignoraltam siman visszacsinalom es kezdemenyezek.

Eddig kivetel nélkül mindig meggyözödtem arrol 2. vagy 3. alkalommal hogy helyesen ignoraltam nincs mit megbannom.

2020. ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*kellemes csalodast eddig Senki nem okozott
2020. ápr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kommunikáció! El kell mondani neki mi miért történt ! Egyébként hány évesek vagytok?
2020. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem rontottad el, keresd meg és jelezd, hogy mégis szeretnél vele beszélni. Nagyon fog neki örülni. Mély lehet az irántad érzett vonzalma.
2020. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én adnék egy esélyt neki. Bár én mindig azt mondtam nem jó a korkülönbség, mégis bemizonyosodott már hogy sokkal érettebben gondolkozik akár egy 10 évvel fiatalabb, mint a velem egykorú....
2020. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Természetesen azt, hogy a korkülönbség gond-e, azt ti döntitek el. Kérdés, hogy itt ki a nő vagy a férfi. Férfit simán visszaszerzel, nőt már nehezebb, meg kell próbálni.
2020. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazabol harmadszor is kitalalnal valamit. Ha lep feled, hatralsz. Mikor nem latod, kombinalsz, akkor hirtelen fontos lesz.

Ne jatsszal vele.

2020. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!