Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Végleg elrontottam volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg elrontottam volna a vele való kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Van egy fiú (fiatal felnőttek vagyunk), akivel kb. 1 éve ismerjük egymást. Ez a fiú mindig is nagyon kedves volt velem, és egyértelműen udvarolt nekem. Egy közösségbe jártunk én, ő, és a volt barátom, akivel 1 hónapja szakítottam (azért, mert nem becsült meg, ritka bunkó volt velem, éreztette, hogy szamár vagyok ló helyett). A volt barátommal szokott beszélni az udvarlóm, de tudtommal semleges a viszonyuk.

Attól még a volt barátom ellenem hangolhatta őt?


A bókjaira stb. eddig nem reagáltam különösebben. Két hete voltam egy egy másik csoport találkozóján, aminek mindketten tagjai vagyunk. Itt is bókolt nekem, és randira hívott. Én hülye, azt mondtam neki, hogy "még átgondolom".

Ezt visszautasításnak vehette?


10 nappal a találkozó után írtam neki e-mail-t, hogy megfelel nekem a randi, mikor találkozzunk.

Azóta nem válaszolt.


Vakegér vagyok... Ilyen srácra vágyok, mióta az eszemet tudom. Erre későn jövök rá, hogy ő az. :(


(Ja: és az udvarlóm jobb kinézetű és anyagi helyzetű, mint a volt barátom. De ez mellékes.)


Lehet-e még esélyem nála szerintetek?



2016. szept. 23. 22:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Jujj, azt kifelejtettem, hogy múlt hét előtti hét vasárnapján találkoztunk.
2016. szept. 23. 22:51
 2/7 anonim ***** válasza:

NEM.

[link]

2016. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor így jártam, de a remény hal meg utoljára. :/
2016. szept. 23. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Tipikus "nő"...


Amúgy áhh nem, biztos nem vette visszautasításnak, hogy le se tojtad a bókjait, majd mikor egyenesen ehívott randira, akkor lekoptattad..

Miért is vette volna...


És ugyan, dehogy van annak akár csak picit is leereszkedő éle, hogy 10 nap után ráírsz, mint aki kegyet gyakorol, hogy na jó, mikor mikor menjünk.

2016. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem a szarkazmust...
2016. szept. 24. 10:08
 6/7 anonim válasza:

Rendszeresen nézi az e-mailjeit?

Amúgy szerintem ha tényleg érdekled és szoktatok személyesen találkozni akkor ott tudod magad tisztázni hogy a kapcsolatod után szükséged volt egy kis időre, de mostmár lezártad és szeretnéd jobban megismerni

2016. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Női tolerancia tökéletesen megmutatkozik.
2016. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!