Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kellene rá írnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene rá írnom egy lányra akinek már van egy gyermeke?

Figyelt kérdés

Badoon találtam és meg találtam facebookon.


Ezt írta le a bemutatkozásnál: sziasztok jelenleg Előszálláson élek egy gyermekes édesanya vagyok komoly kapcsolatot keresek bármit szeretnél.még tudni irj bátran



Én Faddon élek.



2020. márc. 27. 19:18
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Nekem nővére is széjjelmentek férjével de már volt egy közös gyerek, de a volt férje sose jöhetett be a házba mindig csak kint lehetett ha vitte a gyereket el.


Ez a lány meg szívecskét rak ki. :(

2020. márc. 28. 18:21
 22/26 anonim ***** válasza:
Kérdező,mikor láttad a Badoon? Lehet,h közben kibékült az apukával. Nem tudom,h miért előítéletes/általánosító az,aki lehúzza a gyerekkel párt kereső nőt. Annyi házasság/kapcsolat válással végződik,a nők,pasik egyedül maradnak. Az anya általában kap gyerektartást, családi pótlékot,dolgozhat. Nem mindenki nyerészkedő,és kevés pasi az,aki totálisan eltart egy családot. A férjem meghalt,egy gyerekkel maradtam fiatalon egyedül. Van kapcsolatom,de nem költöztünk össze,sőt,anyagi támogatásra sem szorulok. Van otthonunk,munkám. Viszont fő szempont volt,h a gyerekem és a párom elfogadja egymást.
2020. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
1 Órája volt elérhető Badoon.
2020. márc. 28. 19:10
 24/26 A kérdező kommentje:

Régi képet rakott ki megint hogy alszik a gyerek csak itt még nagyon pici és mellette fekszik hason az exe.


Érdemes akkor vele foglalkozzak vagy tényleg hagyjam?


Nekem nagyon bejön a lány.

2020. márc. 31. 23:27
 25/26 A kérdező kommentje:

Ezt rakta ki a kénél leírásban 🥰👨‍👦


Lány nincs a képen.

2020. márc. 31. 23:37
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszik írj Rá,de rögtön tisztázd Vele a helyzetet. Gyerekes anyával se könnyű ismerkedni,ha meg a gyerek apjával se Veled/se nélküled kapcsolatban állnak,főleg nem. Az is lehet,hogy csak flörtölne,lehet,hogy nincs hová mennie,ismerkedik,és úgy lép. Mindenesetre megértelek ha kétkedően állsz Hozzá.
2020. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!