Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalt férfiak mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt férfiak mennyit várnának egy szűz lányra hogy az lefeküdjön velük?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Sem tapasztalt, sem férfi nem vagyok, de azt hiszem tudom a helyes választ, ezért írok. 3 hónapot, 14 napot, 7 órát, 52 percet és 21 másodpercet. Plusz mínusz pár másodperc még beleférhet, ezt tapasztalt férfija válogatja.
2019. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Ez attól függ milyen kapcsolat van köztünk. Ha baráti és jól érzem magam vele, akkor egészen addig amíg készen nem áll rá. Ha csak tényleg a szexről szólna, nem túl sokat.
2019. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Én bármennyit.
2019. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Ez sok mindentől függ. Több szűz lánynak is elvettem már, így van ezen a téren bőven tapasztalatom. Volt akivel 3 hét, de volt akivel 3 hónap után feküdtem le. Ez attól függött, hogy milyen gyorsan tanult a lány, mennyire tudta magát elengedni és mikor éreztem azt, hogy készen áll rá. Mindenesetre akivel eljutottunk a szüzesség elvesztéséig, az már nagyon sokat tudott addigra a szexről, a pasik vágyairól és kényeztetéséről :-)
2019. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Ötvenes vagyok. Remélem még 30 év múlva is szűzteleníteni fogom tudni.
2019. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Lazy Lover ***** válasza:
7%
Max pàr hònap ki nõttem a vàràsból
2019. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Egy hónap, esetleg kettő ha nagyon szimpatikus. Utána már azt gondolnám szórakozik velem.
2019. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

Egyetértek azokkal a válaszadókkal, akik a kapcsolat mélységétől függőnek tartják ezt.


Ha pl életem szerelmét találnám meg és szűz lenne, képes lennék rá várni bármennyit. Ha viszont (bár ez kb elképzelhetetlen) valaki az utcán szembejövet leszólít, hogy szűz és szeretne ezen változtatni, amely változtatást a közreműködésemmel képzeli el, akkor annyit, ameddig kényelmesen, biztonságban nem érzi magát a társaságomban. Most erre lehet azt mondani, hogy ez lehet valakinek egy év kell, nyilván azért a végtelenségig nem várnék ezen a szinten.

2019. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%

Férfiként.


Ha FULLOS, akkor 3-4 hónapot. Ha van kézifejés és cumi, akkor 1 évet is.


Ha egyik sincs, akkor mellette lenne más vagy prostizás.


De nagyon max. 1 év. Ha FULLOS!

2019. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

En pontosan ebben a szituációban vagyok,pluszba nemis talalkozhatunk!!!!

20hónapnál tartok(a lány szüz)

2019. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!