Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőm, hogy lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
Mar 2eve egyutt vagyunk o meg szuz es nem akar velem lefekudni. En mar nagyon akarom vele de nem lehet..lassan elvonasi tuneteim lesznek. Sokat beszelunk rola de semmi...Valami tipp?

2016. dec. 1. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A fürge ujjak társas változatát játsszátok!
2016. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pisztolyod van? :-)
2016. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy hány éves?
2016. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
19eves
2016. dec. 1. 20:29
 5/14 anonim ***** válasza:
S miért nem akarja?
2016. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom amikor kerdeztem. Azt mondta meg nem all ra keszen de ha leteperem mindig az "utolso pillanatban" lok el magatol...elegge makacs..de ez nem mehet igy tovabb
2016. dec. 1. 21:00
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Hagyd, kislányokkal nem érdemes, mondom ezt nőként.

Két éve húzza az agyad... én már rég kivágtam volna, mert ha szeretne, megtenné, hisz vágyna rád.

Ő csak elvan veled, de nem szerelmes - hazudik mindkettőtöknek.

2016. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem hazudik, csak nincs viszonyítási alapja. Azt hiszi, ez a szerelem. Pedig dehogy. Kérdező, ne a csajt hibáztasd. Te vagy kevés, ha nem tudod elvenni az eszét.
2016. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem minden ember egyforma! Neki joga van várni a szüzessége elvesztésével akár 25 éves koráig! Neked jogod van kivárni, vagy szakítani vele! A legtöbb kapcsolat azért tart 2 évig, mert mindkát fél azt hiszi, ha ebből kilép, már nem talál ettől jobbat! Csakhogy mindegyikünknél van jobb is! :-)
2016. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Megtörtent! :3 nagyon orulok annak is hogy vegre lefekudt velem es annak is hogy nekem adta a szuzesseget :$ :)

Azt mondta azert nem akarta mert felt hogy fajni fog es rosszul csinal valamit. Ennek ellenére csak egy picit verzett.

2016. dec. 3. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!