Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mennyi ideig várnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyi ideig várnátok a lányra, hogy lefeküdjön veletek ha még szűz?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
ha szerelmes vagyok bármeddig :)
2017. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Fél évét várt rám az akkori párom.. Eléggé rosszul sült el a dolog.. De mindegy. Már túl vagyok rajta feldolgoztam Ő meg egy jó darabig hűvösön csücsül.
2017. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerelmesek vagyunk mi is, viszont petting már volt. Most a közeljövöben tervezzük a szexet, mondtam neki hogy nagyon fogok vigyázni és aző érdekeit tartom szem előtt. Egyébként nagyon szűk, két ujjam éppen csak befér, ez lehet majd probléma?
2017. jan. 11. 16:40
 4/16 anonim ***** válasza:
1-2 évet.
2017. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Ameddig készen nem áll rá! F/18
2017. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%

Na most én is beugrom a való életből:


Két-három hónapot. De úgy, hogy már 1-2 hónap után petting-orál is van.


22/F

2017. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Megoszlanak a vélemények úgy látom
2017. jan. 11. 21:37
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Én fél éve vagyok együtt barátnőmmel aki szűz és még nem csináltuk de szeretnénk csak sosem találunk rá megfelelő alkalmat. De én úgy vagyok vele hogy ha kell én bármeddig várok mert szeretem és nem fogok egy csodás személyiséget elhagyni csak azért mert nem fekszünk le 1-2 hónap után.
2017. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

7:

Nem oszlanak meg, mert a fehér lovagok mind az írták hogy ők örök életen keresztül, meg "ameddig szükséges" időn keresztül, meg fél évig-egy évig várnának a másikra.


Én meg azt hogy reálisan 2-3 hónapot, mondjuk egy felnőtt korú (18 éves vagy annál idősebb) lány esetén.

Pedig én sem vagyok valami nagy nőcsábász, az életben eddig három nővel voltam és azokat mind szerettem és mind tartós kapcsolatban voltam velük.


Csak más az ha a gyk.hu-n kérdezed meg a dolgot, meg más az hogyha megállítanál az utcán mondjuk 10 férfit és őket kérdeznéd meg.

2017. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
1-2 órát.
2017. jan. 12. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!