Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19-évesen még szűz vagyok. Ha...

Adam299 kérdése:

19-évesen még szűz vagyok. Ha fizetnék azért, hogy valaki lefeküdjön velem az bűn lenne?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyház szerint igen, amúgy nem
2012. szept. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Nem lenne bűn, de szerintem ne akard mindenképp elveszíteni.

Akárki akármit mond a szüzesség nem gáz csak ebben a hülye világban hiszi mindenki azt, hogy gáz. Ez egy olyan dolog amit csak egyszer "játszhatsz" el.

2012. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Civil emberek között úgy mondják hogy ciki

De amúgy is mire jó? amennyi pénzt elkérnek annyiből vennél vmi normális dolgot, pluszba még el is felejted másnap hogy mit csináltál, olyan közömbös lenne.

Hozzáteszem én 20évesen vagyok ugyanígy, de nekem ennyire nem fontos azért

20/F

2012. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

19?


Á hagyjad, ilyen öreget már a hivatásosak sem vállalnak, viccelsz? Nem nekrofilok!


Törődj bele, hogy kiöregedtél ebből. Ez van. A világ kegyetlen.

2012. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A te bajod az, hogy nagyon akarod ezt a dolgot, mert az hiszed azáltal több leszel. Ezt a lányok megérzik, tehát ezért sikertelen vagy randizás terén (gondolom én ha ilyen kérdés megfogalmazódik benned, hacsak nem vagy túl kényelmes). A pénz rááldozása erre a szíved joga. De azért gondolj arra ha ilyenre adod a fejed: elég balfácán férfi az, akinek fizetnie kell egy nőnek, hogy vele legyen és elvegye a szüzességét - amit inkább becsülni kellene és olyannak odaadni akit szeret! Akár fiú akár lány...

De tudom, a mai világban ebben az életkorban nagyon cikinek számít fiú létedre pláne, hogy szűz vagy még. Egyik ismerősöm egyszer azt mondta nekem: 17 évesen már milyen gáz, ha még az vagy. Azóta 21 éves vagyok és még mindig az, egyáltalán nem érzem magam gáznak, örülök hogy nem adtam magam olyan embernek át, aki meg sem becsült, pedig szerettem...

2012. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ha csúnya vagy még egy k.rva se segít rajtad, van hozzájuk elég jelentkező..pénzért is csak azzal dugnak akik még aránylag jóképűek.
2012. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BellóJ válasza:
Nem nagyon akarok beleszólni a magánéletedbe de szerintem majd az igazival!
2012. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Én 27 évesen vesztettem el. NEM érte meg. Nincs akkora fontossága, mint amilyet tulajdonítanak ennek a dolognak.

Veszítsd el minél hamarabb, ahogyan tudod. Megszabadulsz 1 tehertől és könnyebb lesz minden.

Ez csak 1 vélemény a sok közül, de tapasztalaton alapul.

2012. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen bűn! a pokolban fogsz égni!
2012. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!