Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kellene rá írnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene rá írnom egy lányra akinek már van egy gyermeke?

Figyelt kérdés

Badoon találtam és meg találtam facebookon.


Ezt írta le a bemutatkozásnál: sziasztok jelenleg Előszálláson élek egy gyermekes édesanya vagyok komoly kapcsolatot keresek bármit szeretnél.még tudni irj bátran



Én Faddon élek.



2020. márc. 27. 19:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
34%

Hé, az az én fiam, ne próbálj közeledni a gyerekemhez.

3eves pici kis bukta arcú Balukám.

2020. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%

Atyaisten, mennyi butaságot írtak előttem.

Ugyanúgy írjál neki, mint egy gyermektelen nőnek.

Semmi szükség rá, nem is nyerő, ha már az 1 bemutatkozó levélben elkezded dicsérgetni a gyerekét, jaj, de cuki, meg hasonlít rád ... ilyen baromságok,,nagyon eröltetett.

2020. márc. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg ne dícsérd a gyereket, még pedofilnak néz a végén. Majd később, ha már alakulna valami.
2020. márc. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
A Badoon írj Neki,azt használja ismerkedésre. Bár nem kell titkolnod,hogy megnézted a face profilját. Szimpatikus,szeretnél Vele ismerkedni,pár szó magadról. Itt élsz /közel,távolabb Hozzá/. Látod,hogy van egy gyereke,ezt elfogadva szívesen ismerkednél. Ne írj a gyerekről,de az jöjjön le Neki,hogy tudatosult Benned a gyereke. Amit azért előre gondolj át...
2020. márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Március képfeltöltésnél Facebookon gyerekről és az apjáról töltött fel közös képet. :(
2020. márc. 28. 17:48
 16/26 anonim ***** válasza:

És mi ezzel a gond? Hárman vannak a képen?

Vagy csak a gyerek meg az apja?

Annál jobb, ha az apja foglalkozik a gyerekevel, ez mondjuk így lenne normális.

2020. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Bármiben le mertem volna fogadni :D Én voltam a "negatív" válasz,le is pontoztak. De őszintén lesz_arom. A gyerekes nőkkel 90%ban nem stimmel valami. Vagy az amit mondtam és kell valaki aki segít felnevelni a gyereket mert egyedül nem megy,vagy néha még hébe hóba "csak a gyerek miatt' persze apucival is papásmamásozik a kötelezőn kívül,programokat csinálnak,talán ott is alszik...aztán esetleg besikerül egy kistesó is. Ezt nőként mondom. Láttam már karón varjút. Nem egyet. Ha nem ajtócsapkodva mentek szét akkor az esély mindig ott van hogy újra akarják majd kezdeni,vagy egyik vagy másik. Mert ott a gyerek mint kapocs,nem bírnak megszabadulni egymástól,fellángolhat valami bármikor.
2020. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
# 16 Csak a gyerek meg az apja, de 3 szívecskét rakott be leírásként.
2020. márc. 28. 18:05
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem mérvadó hányan vannak a képen. Ha csak a gyerek meg az apja akkor is a nő csinálta a képet..tehát együtt voltak valahol. Ebbe hol fér bele hogy ő komoly kapcsolatot akar mással? Aztán majd az új pasit otthon hagyja amíg elmennek a kiscsaláddal szórakozni? A pasi meg tűrje az alázást hogy a nő "legálisan" időt tölt egy másik pasival és jól érzi magát,de nem vele? Ennek a nőnek nem kell kapcsolat.Főleg nem komoly.Aki nem bírja legalább hellyel közzel eltávolítani az exét az életéből (nem a gyerekéből,a sajátjából,és igen megoldható) az még nincs kész egy komoly kapcsolatra ahol nem minden elfogadható.
2020. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
De lehet régi kép is lehet, de az szívecske zavar és hogy Március 22-én töltötte fel.
2020. márc. 28. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!