Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kellene rá írnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene rá írnom egy lányra akinek már van egy gyermeke?

Figyelt kérdés

Badoon találtam és meg találtam facebookon.


Ezt írta le a bemutatkozásnál: sziasztok jelenleg Előszálláson élek egy gyermekes édesanya vagyok komoly kapcsolatot keresek bármit szeretnél.még tudni irj bátran



Én Faddon élek.



2020. márc. 27. 19:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
ugyanúgy, mint bárki másra
2020. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Facebookon is írhatok neki?


Gondolom Badoot ritkán használja.

2020. márc. 27. 19:21
 3/26 anonim ***** válasza:
11%
Leszbi vagyok nyalhatok írd ezt😆😆
2020. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit másképp mint egy átlagos csajjal, ugyanúgy ráírhatsz és beszélgethetsz vele.
2020. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Így jó lesz?


Szia! Láttalak Badoon és a képeid alapján szimpatikus vagy, és olvastam a bemutatkozásodat hogy van gyermeked, Facebookon láttam a képeket nagyon aranyos fiad van tiszta anyja. :)

2020. márc. 27. 19:29
 6/26 anonim ***** válasza:
44%
Ne írj neki kérlek!
2020. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
36%
Még nem láttad a gyerek apját...lehet tiszta apja,rá mégjobban hasonlíthat xD Amúgy gondold meg,mert a legtöbb ilyen pótapukát keres és pénztárcát miután otthagyták a gyerekker,és rájön hogy nem akkora buli egyedül nevelni. Persze tagadják,de egyszercsak észreveszed hogy te hozod viszed a gyereket,te fizeted ki neki a fociedzést és lett egy gyereked a semmiből ugyanannyi felelősséggel de 0 közöd van hozzá. Megszereted esetleg évek alatt,ő is téged,aztán ha anyuka lelép viszi és te meg összetörsz. a gyerek is de az anyukát nem fogja érdekelni ha talál jobbat.11 és az a jobbik eset ha apuka nincs a képben. ha van,akkor viszont elkerülhetetlen a balhézás meg a feszültség. és kitudja akarna-e közöset egyáltalán később.
2020. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
13%

"Szia. Jani vagyok 28 éves senior java fejlesztő. 18 éve kezdtem el programozni és 15 éve járok konditerembe, ahol több súlyemelő és szépségversenyt is megnyertem. Budán lakom a 2. kerületben egyedül egy 5 szobás családi házban, amihez tartozik egy teniszpálya és egy úszómedence. Szeretek autókázni, 2 hónapja cseréltem le a régi BMW-met egy új BMW-re. Hétvégenként rendszeresen le szoktam menni a haverokkal a balatoni nyaralómba, ahol kisebb 50-60 fős bulikat szoktunk szervezni. Lenne kedved egy ebédhez a jachtomon?"


Ez így tökéletes lesz. Sőt bármelyik nőnek mehet ugyan ez a szöveg.

2020. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
14%

Őszintén mit kellene írnod.


Khmm


Szia Bea, Petracska vagyok évekkel ezelőtt nem mertem elmondani hogy tetszettél, ezért inkább felvettem veled akkor a kapcsolatot Facebookon, most újra felvenném veled a kapcsolatot ha szabadna, emlékszem rád mindig bámulgattalak üdv Petra

2020. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
35%
ird h szia
2020. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!