Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes várni egy lányra ennyit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni egy lányra ennyit?

Figyelt kérdés
Röviden van egy lány aki tetszik de jelenleg olyan se veled se nélküled típusú kapcsolatban van egy sráccal és többször mondta hogy amíg azt nem zárja le addig senkivel nem akar semmit

2019. nov. 16. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

NEM! Nem és nem és nem!

Csak hülyít és az idődet pazarolja.

2019. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
dehogyis várnék,verebek várnak.
2019. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem, de meg is mondta, hogy ne várj rá.
2019. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
89%
Felejtős. Lapozz. Ezekre nem érdemes egy percet sem áldozni.
2019. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez legyen az utolsó másodperc, hogy foglalkoztál vele... Ugye milyen felszabadult érzés?
2019. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem!!!! Ha tényleg kívül-belül tetszenél neki, már régen elküldte volna a búskomor pecsába a másik versenyzőt, és éldegélnétek együtt boldogan.

Innentől kezdve ne csinálj vele közös programot, kerüld el, hogy kettesben kelljen vele időt tölteni.


Bónusz tanács: nagy összegben mernék rá fogadni, hogy miután észreveszi az érdeklődésed lanyhulását, ő fog közeledni, kedveskedni. NEM SZABAD BEDŐLNI ENNEK!! Csak azt akarja elérni, hogy benne maradj a rajongótáborában, hogy ha unatkozik, akkor előránthasson a seggéből. NE HAGYD!! Ha a szemedre veti ezeket a dolgokat, akkor meg kell neki mondani nem b*nkón, de határozottan, hogy Maris, az a helyzet, hogy te tudod, hogy én nem csak haverkodni akarok, te azt mondtad ez most neked nem aktuális, nekem viszont ha nem járunk, akkor rossz érzés a közeledben lenni. Arra kérlek, hogy ugyanúgy, ahogy én tiszteletben tartom a döntésedet, úgy te se kérd számon rajtam az enyémet. Semmi gond nincs azzal, hogy nem akarsz randizni velem, de mivel én meg szeretnék randizni, ezért barátok már nem lehetünk.

2019. nov. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen szituációkban jönnek azok a helyzetek, hogy lecuppantja a "se veled, se nélküled" csávóját, aztán még spermás szájjal a te válladon sírja el, hogy "minden férfi bunkó".
2019. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Pótlék akarsz lenni? Mert csak akkor megy hozzád, ha az dobja.
2019. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Saját tapasztalat alapján írom, hogy SENKIRE nem érdemes várni! Nálam előfordult olyan, hogy 8(!) évig vártam valakire. Tök feleslegesen.

A legfontosabb, hogy dolgozz, tartsd el magad, aludj jól utána. Ennyi.

2019. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Van olyan, amikor érdemes várni.


Ez nem az az eset.

2019. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!