Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes várni egy lányra ennyit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni egy lányra ennyit?

Figyelt kérdés
Röviden van egy lány aki tetszik de jelenleg olyan se veled se nélküled típusú kapcsolatban van egy sráccal és többször mondta hogy amíg azt nem zárja le addig senkivel nem akar semmit

2019. nov. 16. 20:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ilyen kapcsolatban. Már nagyon haldoklott a dolog, és ha jól emlékszem max egy hónap alatt lezártam. Utána össze is jöttem azzal a sráccal aki jelenleg is a párom, és ő várt engem.

Ez azért minden esetben nincs így. Sok esetben csak szívatásra megy a nő, és mint előttem is írták, a rajongást akarja megtartani.

2019. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Erre nem érdemes. Jó, hogy van kivel dugni, de többre ne számíts vele.
2020. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én bő egy évet vártam. Aztán lett még négy nagyon szép.

Szóval érdemes volt, de nem várakozás volt, hódítás inkább. Csak a pasin kívül is sok akadály volt még

2020. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%
A szerelemben kockáztatni kell. Én nem látok a lány fejébe. Az én párom várt rám, nem tudtam túl könnyen lezárni a régit, nálam lakott és az utcára nem tehettem. De mi őrületesen szerelmesek voltunk és amikor mindent elmondtam a volt páromnak, utána már sokszor aludtam az új páromnál. 10 év, házasság és egy gyönyörű kislány lett belőle.
2020. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasom, itt két tábor van...


Nos, azonban én is inkább azok véleményét osztom akik azt mondják, hogy nem érdemes várni, ott kell hagyni...


Ő csak egy pótléknak tart, még csak nem is barátnak... most ebben a bizonytalan kapcsolatban van, de ha ennek vége akkor össze jön MÁSSAL, Téged figyelembe se fog venni, sőt majd még a Te tanácsod kéri ki, hogy szted elmenjen ezzel a MÁSSal randizni...

2020. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!