Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért szajkózzák azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szajkózzák azt a bődületes baromságot, hogy ha nem lenne más férfi, akkor sem jönnének össze olyannal akivel most sem jönnének?

Figyelt kérdés

Ez egy teljesen irreális baromság. A hülye is látja egyrészt, hogy amikor már a nők idősödnek, és a 30-as éveikben járnak akkor már szinte bárki jó nekik, aki megfelel egy bizonyos célra (pl. családalapítás), nem kell egyáltalán tökéletesnek lennie már mint azelőtt egy férfinak.

Másrészt, ez olyan, mint a csirkemell ára. Egyértelmű, hogy a nemrég még 1200 forintos csirkemell most 2800 forint, mert kevesebb a kínálat és nagy a kereslet. Ugyanez van, ha most pl. a külföldi pasik kivonultak, lecsökkent a kínálat, de a kereslet az megmaradt a férfiakra, így a magyar férfiaknak is "fel fog menni az ára"

Miért áltatják magukat a nők? Miért beszélnek nyilvánvaló baromságokat?


2020. márc. 24. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
20%

Ha mindezeket olvastad akkor az mitől jobb ha azt írod hogy a kezed???

Ha olvastad akkor tudnád hogy az emberi elme hogyan viselkedik abszolut maganytól és hogy a szuperego hogyan hat ránk és ezeknek a hiánya hogy a hatna az emberi elméje valamint azt hogy mennyire erős is a faji ösztön és a létfenntartó ösztön! Az emberke evolúció ugy alakult hogy csapatokba verodunk még most is a társadalmon belül is hogy nagyobb legyen a túlélési ráta

Az meg ha olvastad őket akkor tudnád hogy ezt nem lehet be linkelni 1 oldallal mikor a könyvei minimum 80-90 oldalasak! Utána kell nézni ezeknek a könyveknek ez nem lehet ugy megérteni ha csak egy fél oldalt olvasol el belőle! De ha te linkelsz nekem a maszturbálásról egy linket ahol elmagyarázza hogy miért van neked igazad akkor én is venni fogom a fáradságot hogy be linkeljek kb 30 lapot....

2020. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
12%
Nagybetűn akadsz fel mikor telon irok?? 😂😅 ha ezen akadsz fel akkor te nagyobb hülyét is csinálsz magadból! Amugy le írtam hogy a tudományok belül mit tanulok! Lehet sokaknak ez elképzelhetetlen de 4 eves korom óta tanulom... mert érdekel 😬😬😬🧐😵 de az nagyobb baromság hogy bármely ismeret nélkül te meg csak a marhaságokat írod... és ezen akadsz fel hogy most nem írtam nagybetűvel.. ezzel csak a saját intellektusodat írod le...
2020. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
80%

Ha te a könyvek alapján gondolod ezt, az egy vélemény. Tényként akkor lehet kezelni, ha ez le van írva forrásokkal, többször megismételve.


Nekem nem kell bizonyítanom semmit, mert alapból a tapasztalatomat írtam le, ahogy ezt mondtam is. Én nem fogok hazudni, csak hogy igazam legyen. Te is csak a kanossági tapasztalatodat írtad le. Csak próbálod a kanosságot előadni tényként, ami nem is tény, csak így gondolod.


Ugye érted, hogy nem állíthatod, hogy valami tény, csak mert te azt gondolod? Ahhoz kellenek kísérletek, én ezeket várom továbbra is szeretettel.

2020. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
16%
Az a baj utolso hogy te is tényként írtad le amiket le írtál és többen is a többi no nevében is beszéltek! Ez mitől lenne kanosság? Ha olvastad volna freud konyveit akkor tudnád hogy ezek nem a kanosság hanem a faji ösztön dolgai... az megint mas hogy egy férfi válogathat hogy kit dugjon meg mert annyi nő van és megint más amikor nincs senki más 1 emberen kivul! Amugy megsugom a férfiak sem dugnak meg mindenkit én legalább is nem! mindig nagyon meg válogattam a dolgaimat de ez rám is vonatkozna ha én maradnék és a világ legcsúnyább nője... ahogy rad is vonatkozik! De meg milyen tapsztaltból beszélsz? Tudtommal ilyent nem lehet megtapasztalni? Ezért is írtam azt amit hogy megy az álszentség meg a baromságok ossze hordása! Ez egy elméleti szituáció de te a tapasztalataidat akarod bele vinni amikben napi 5 farok ír rád a facen szexualis szándékkal! Persze hogy azt érzed hogy nem mert nem látsz túl a saját életeden! A saját egódon!!!
2020. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy írtam mindig nagyon megvalogattam hogy kivel mit!!! Nekem sosem volt érdekem a skalp gyűjtés! Erre te ra vágód ezt mert nem látsz túl a saját egódon és tapasztalataidon! Elvből elutasitasz minden mást amit az elmed nem tud elképzelni mert szűk látókörű vagy

Kb mint a lapos föld hívők... hiába mondod nekik a tényeket a tudományos írásokat azt hogy a gravitáció meghajlitja a fény pályáját azt hogy van északi és déli polus is

2020. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
84%

"Tizenhét éve tanulsz tudományt"


Diplomad miből van? Vagy doktorid?

Ja, várjunk csak. Arra gondoltál biztos, hogy néha elolvasol valami ketesrredetu, laikudoknsk írt szórakoztató olvasmányt.

2020. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
73%
Imádom, amikor valaki Freudot dobja be példaként, amikor már rég megdöntötték az elméleteit és senki se veszi komolyan, aki pszichológiával foglalkozik :D :D De értjuk, koma, te megdugnád anyádat, bocs, de mi nem.
2020. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
23%

66-os nem néha olvasok el pár másod rangú dolgot... hanem folyamatosan és minden egyes nagyobb áttörést követek... pl a legutóbbi fekete lyuk fényképét... és doktorim nincs mert annál több eszem van ":D üzletvezető vagyok az első évben annyit keresek mint a 4 év után rezidensből orvos... :S bocs de akinek tényleg annyi esze van az nem a doktori pályát választja hanem az üzletit mert abban van a pénz...

most nyáron fogom meg nyitni a saját olasz-francia éttermemet... :S mind ezt önerőből ja és csak 21 vagyok...

tán neked doktorid van? milyen szakon, mennyit keresel? mert pl a doktorihoz kell 4 év érettségi az utén még 4 év doktori egyetem az után meg rezidens leszel megint 4 évig... és abban a 4 évben a fizud kb 160-240 között van... üzletvezetőként még helyettesként is megkeresel minimum 260-at... még a legkisebb helyeken is, egy közepes helyen meg 300-350-et... amit már a több éve dolgozó orvosok keresnek... egy magas osztályú helyen meg 400-500-at vagy többet is az meg már több mint amit egy főorvos megkeres... szóval igen nincs doktorim mert azzal nem lehet sok pénz keresni... :S de ha akartam volna akkor mehettem volna rá persze itt lehet mondani bármit... egy anonim oldalon.. :S


és utolsó neked meg csak annyit hogy válogasd meg jobban a szavaidat mert ezzel csak magadat járatod le... -_- ha te neked ez jött át akkor néz mélyen magadba mert ha ilyen hajlamaid vannak vagy ilyenek jutnak az eszedbe akkor nem ártana egy jó pszichiáter...!


és amugy aki írta a pszichológiát... adjon egy hivatalos publikálást ahol tudományosan megcáfolták sigmund freudot...! tudtommal csak szintén elméletek vannak hogy nem jók a nézetei nem pedig tudományosan bizonyított tények mint pl a gravitációról vagy pedig arról hogy a föld nem lapos...!


de ha valaki egyéb tudományos dolgokról akar beszélni az nyugodtan ":D beszélhetünk komolyabb dolgokról is amiket nem lehet fél perc alatt megérteni vagy kikeresni a wikiról... pl hogy miért anti anyag az antianyag... ugyan aaz mint az anyag mind a tömege mind egyéb dolgokban megeggyező kivéve a töltésükben ez annyit tesz hogy pl van a proton és az antiproton

a proton az positiv mig az antiproton az negativ valamint még a barionok is mások a protonnak rendes míg az antiprotonnak antibarionja van... valamint ha anti és sima anyag találkozik akkor energia szabadul fel fotonok formájában és ez az egyetlen hatás ahol az anyag 100%-os energiává alakul! annyi hogy ez az energia számottevően nagyobb lesz mint bármely más anyagból keletkező energia...

2020. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
12%
persze ott van még a húrelmélet amibe nem is kezdek bele mert nagyon bonyolult de csak annyi hogy a legutóbbi elmélet szerint az univerzum nem a semmiben tágul hanem egy már meglévő térben amit ugy modellezték hogy van egy buborék és azon tágul egy másik kisebb buborék... :S
2020. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
16%
és arról meg ne is beszéljünk hogy itt milyenek az iskolák... főleg ne a pszichológiai sulikat... ":D ez tény és való magyarországnak nincs olyan iskolája ami versenyezhet a világszinten elismert iskolákkal szemben... ez mit jelent... mindaz aki pszichologiával foglalkozik itt kb negyedrangú tanároktól szerzi meg az infót... majd ha olyan oktat ki aki az oxfordon vagy egyéb hasonló kaliberű suliban végzet akkor 3x is átgondolom hogy lehet hogy rosszul tudom a dolgokat... ":D
2020. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!