Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért szajkózzák azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szajkózzák azt a bődületes baromságot, hogy ha nem lenne más férfi, akkor sem jönnének össze olyannal akivel most sem jönnének?

Figyelt kérdés

Ez egy teljesen irreális baromság. A hülye is látja egyrészt, hogy amikor már a nők idősödnek, és a 30-as éveikben járnak akkor már szinte bárki jó nekik, aki megfelel egy bizonyos célra (pl. családalapítás), nem kell egyáltalán tökéletesnek lennie már mint azelőtt egy férfinak.

Másrészt, ez olyan, mint a csirkemell ára. Egyértelmű, hogy a nemrég még 1200 forintos csirkemell most 2800 forint, mert kevesebb a kínálat és nagy a kereslet. Ugyanez van, ha most pl. a külföldi pasik kivonultak, lecsökkent a kínálat, de a kereslet az megmaradt a férfiakra, így a magyar férfiaknak is "fel fog menni az ára"

Miért áltatják magukat a nők? Miért beszélnek nyilvánvaló baromságokat?


2020. márc. 24. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
7%

Te meg azt írtad le hogy ott a kezed... 77%-os...

mar bocs de az szinten a te véleményed!

Es az előzőknek! Nem tudsz keresni semmilyen pasit hanem itt arról van szó ha a világon csak te maradnál és egyetlen férfi akkor mindegy hogy az a férfi vagy te hogy nézel ki mert előbb utobb osszejottok! Mert a fajfentartó ösztön miatt! És utolso ilyen teszteket végeztek csak utána kellene nézni!

De itt most nem arról van szó hogy támogatom az incel gyökér kerdezet hanem arról hogy ez tényleg igaz de ettől még ez nem fog megtörténni és továbbra sem lesz neki nője!

2020. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
23%

79%-os most is tombol benned de az megint más hogy sorakozik 100 meg megint más amikor csak egyetlen egy férfi van az egész világon!

Ahogy fordítva is igaz egy szuper jo pasi meg egy nagyon de nagyon ronda nő is előbb utobb összejönnek ha nincs senki más sem a világon csak ti ketten!

2020. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
91%
Nehéz elmagyarázni egy fogyatékosnak, hogy attól, hogy nincs párod és nincs, aki dugjon, egyáltalán nem vagy egyedül. Dehát ezt az nem értheti, aki csak azokkal áll szóba, akiktől akar mást is.
2020. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
7%

78%-os nem megy a szovegertelmezes? “A világon csak ketten vagytok!” Akkor mit akarsz másokkal barátkozni mit akarsz keresni mas valakit?

Latom nektek megy nehezen a dolog... legalább egy kis pszichológiát meg biológiát tanuljatok ha már annyira el vagytok szál a magatoktól azt az sem tudjátok mi az a fajfenntartó ösztön... 😅😬😓

2020. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
90%

Eleve nem akarnék gyereket szülni egy olyan világba, ahol nincsenek férfiak.

Lehet, hogy te megragadtál az állatok (mondjuk ott se fekszik össze mindegyik mindegyikkel) szintjén, de én nem fogok csak azért lefeküdni valakivel, hogy legyen gyerek.

Előbb próbálnám ki nővel, mint egy olyan férfival, akitől a hányinger kerülget.

2020. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
87%

Az egész bolygón ketten? Akkor öngyilkos lennék.

Nem bírnék együtt élni azzal a fájdalommal, amit az összes szerettem együttes halála okozna.

2020. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
87%
30 évesen már idősödő egy nő? Most ez komoly? 🤣 Jó tudni, hogy 33 évesen már lassan nyugger leszek. De akkor vissza is kérdezek: te honnan veszed ezeket a "nyilvánvaló baromságokat"? Nem is értem, miért nincs nőd...
2020. márc. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
84%

#42: soha nem lesz itt olyan helyzet, hogy is

Oszzehojjek olyannal, aki nem vonz kifejezetten. Es nyugodtan kijelenthetem, szinte minden nő így van ezzel.


Ez a külföldi pasik hibaztatasa dolog pedig végtelenül szánalmas. A hozzád hasonló odtobaknak egy hangyafingnyit sem lesz több esélyük most sem.

2020. márc. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
21%
48-as szerintem nézd at jobban mert nem hibáztatom a külföldi pasikat... barátnőm is van...😰😰😰 😅😓
2020. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
12%

83%-os sajnos ez nem igy megy az eletoszton nagyon erős... hidd el! Az meg hogy te beszélsz minden egyes nő szemszögéből semmilyen tudományos dolog nélkül az abszurdum! Lehet hogy most is érzed de mert csak tudsz válogatni nem vagy olyan helyzetben hogy felfogd ezeket a szavakat... ez nem az állati szint hanem a faji ösztön...!

Állati szinten azt mondanám amit te csinálsz mert nem tudod felfogni a tudományos dolgokat és csak jössz a te kis van több millió penisz helyzettel egy olyan elképzelt világban ahol csak 2 ember van összesen és ezt is csak csak kb kilencedjére értetted meg hogy nem tudsz keresni mást...

Én csak a tényeket mondtam el tudományosan mig a többség szerintem azt sem tudja mi az a faji ösztön, a pszichológia vagy egyéb más....

De elmondom mégegyszer....!

A faji ösztön es a létfenntartó ösztön nagyon erős! Jelenleg nem érzitek mert nincs válság helyzet de amint bekövetkezik azaz veszélybe kerül a 2 közül valamelyik akkor a dns-edben kódolt ösztönök életbe lépnek!

Lényegtelen hogy nem kivanod azt a személyt egy ido után ez meg fog változni! Mert 1. Nem lesz viszonyítási alap 2. Ő az egyetlen férfi 3. Nincs másik ember akivel beszélhetnél az ember pedig társas lény 4. Együtt megnő a túlélési esély

Ha nem hisztek nekem akkor nézzetek utána persze akkor ki kellene nyitni egy tudományos könyvet is nem pedig az alkonyatot...

2020. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!