Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy dolog, vagy nagy elvárás, hogy van egy vidéki (Kelet-Mo. ) 14 milliós lakásom,6 ki van fizetve,8 még tartozás, és ha lenne párom, akkor én fizetném a rezsit, hitelt, ő meg a kaját, mozit?

Figyelt kérdés
Másra nem kell költeni, ruhám töménytelen mennyiségben van, uncsim férjének ruhaboltja van. 32 F. Csak nettó 220 at keresek, de ez itt keleten annyira nem rossz. Főleg, ami most lesz, több százerezs munkanélküliség, bércsökkentések. Én meg szerencsére olyan helyen dolgozok, hogy nem lesz gond.
2020. márc. 22. 17:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Te fizetnéd más hiteleit? Gondolkozz már kicsit...
2020. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
#20 Nagyon nem ugyanaz. Épeszű ember ugyanis nem kér lakbért a párjától. Akkor keressen lakótársat magának, ne partnert.
2020. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
22 sokan feleznek. Ez csak így korrekt
2020. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
A hitel felezese nem korrekt.
2020. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
20%
Mivel az ingyen lakom ott amiért más megdolgozott se korrekt, igy ezért javasoltam hogy berelejenek közösen lakást igy már máshogy hívják azt amiért fizetnek , ez így emeszthetobb. Attól még fenntartom hogy a vége a kepletnek ugyanaz , csak a megnevezés valtozik.
2020. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Akkor keressen lakótársat.

Én biztos nem fizetnék semmit azért, hogy másnál lakjak, mikor megvan a saját lakásom. És nem, kiadni nem fogom.

2020. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért szállna be bárki is a hiteledbe, te szerencsétlen? Meg lakbért kérnél a párodtól? Jesszus. Bár gondolom amúgy sincs sok esélyed nőt találni, szóval marad az álmodozás.
2020. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
A hitel az nem közös költség, mert azt a te tulajdonodra vetted fel, nem is kellene azzal számolnod, hogy jaj, azt te majd fizeted, és akkor azért cserébe fizessen vmit a nő. Az egyetlen eset, amiben ez korrekt lenne, az lenne, ha valamennyi részt a nőre íratnál. És ez fordított nemekkel is így lenne igazságos. Mert így gyakorlatilag a nő fizet többet, zabáltat téged, ha meg megunod, akkor meg kidobod csupasz seggel úgy, hogy ő többet veszített a kapcsolaton, mint te.
2020. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom hogy mit gondolsz. :S


Nőként hasonló helyzetben vagyok, csak kevesebb hitelem van, DE soha nem kérném a páromtól, hogy fizesse a hitelnek bármennyi részét is, max úgy, ha már évek óta együtt vagyunk és adok tulajdonrészt neki, mert hogy legyen a közös otthonunk, egyéb esetben nem fogadnám el, hogy belefizessen.

Azt pedig sosem várnám el, hogy az étkezést és szórakozást ő fizesse csak azért, mert nekem van hitelem és fizetem azt meg a rezsit. Mégis mi köze van ahhoz, hogy én felvettem x millió hitelt? Igen, ő ugyanennyi vagy jobb fizetésből kevesebbet költ akkor, több marad neki, de erről én tehetek, elvégre én vettem fel a hitelt, senki sem tartott pisztolyt a fejemhez.

2020. ápr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!