Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Milyen elvárásaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen elvárásaitok vannak egy nő felé?

Figyelt kérdés

Akivel egybekötnéd az életed.

Kort is!



2020. márc. 20. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ne kéresse magát és ne várjon a sült galambra. Közeledjen ő is, ha van szemkontaktus
2020. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkinek mások az elvárásai, ahány ember, annyi elvárás.
2020. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Vékony, magas, mosolygós, vidám.


31F

2020. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Ne játszmázzon, ne csak reklámőszinte legyen, ne legyen elhízva, sem izom tiborrá kigyúrva, ne fix prosti-kuncsaft kapcsolatot várjon.
2020. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Ugyanolyan vagy hasonló érdeklődési kör, hogy legyen miről beszélni. De azért legyen eltérő véleményünk is néhány dologról, hogy lehessen néha kicsit vitázni (nem veszekedésre gondolok).


Jó ha van egy biztos baráti köre, és nem mindig rajtam lóg. Jó ha felfogja, hogy szükségem van én-időre is, egyedül, főleg mivel a munkám miatt sokszor nagyon kimerült vagyok.


Ne játszadozzon, taktikázzon. Tudom, a mai nők nagy részétől ez túl nagy elvárás, de falnak megyek az ilyesmitől. Ilyenkor szoktam teljes mértékben elveszteni az érdeklődésem feléjük, mikor nem őszinték és nem egyenesek. (Példának okáért ne kelljen könyörögni hogy találkozzunk, de ha van rá normális oka, akkor megértem, ha nem ér rá. De akkor is legalább mondja meg nyíltan, ne kelljen a dekódoláshoz értelmező kéziszótár.)


Legyen hűséges és szeressen.


Szexualitásban jó ha hasonlóak vagyunk, és megtaláljuk a közös nevezőt.


Ja és igen, kinézet, majdnem elfelejtettem: legyen alacsonyabb nálam, ne legyen elhízott, de sovány se. Ha a BMI táblázatot becélozza az már jó, de nagyon alacsony csajoknál az se baj ha kicsit feljebb megy, mert nekem bejön a "töltött pulyka" alak.

2020. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Hűség és őszinteség. Több lottó nyertes van, mint ahányan ezt a kettőt teljesíteni tudják.
2020. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Domináns, életszerető, okos, érdeklődő, szép lábú nő a zsánerem. Gyereket nem szeretne. (38F)
2020. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Szeressen, legyen őszinte (mondja el, ha valami baja van) és legyen hűséges, ne csaljon meg.

Lehetetlen elvárások ezek tudom, ezért fogom leélni további párkapcsolatok nélkül az életem...

2020. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy nem értem miért kell lepontozni itt a válaszokat. Aztán az itteni nők mondják hogy magasak a pasik elvárásai. Én itt egy magas elvárást sem látok. Szóval azért pontozzák le, mert nem hiszik el, vagy azért mert ők nem olyanok mint amik le lettek írva?


Ellenben ha hozzájuk szól az ilyen kérdés, ott felpontozzák egymást. Hol itt a logika...

2020. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!