Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves korára elvárás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves korára elvárás egy férfi esetében, hogy megnősüljön, és családot alapítson?

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De ki várja el? A szomszéd Piri néni? Vagy a kopaszodó buszsofőr Béla? Vagy a hentes? Mégis ki?
2020. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
29 vagyok, és még mindig tanulok doktoranduszként az egyik egyetemen. Ez miatt mindössze csak pár hónap munkaviszonyom van,és jelenleg sem dolgozok, így nincs önálló keresetem. Otthon lakok, nincs autóm, de még csak jogosítványom sem. Barátnőm sosem volt. A családom szerint a tanulással magyarázható a helyzetem, mások szerint nincs egzisztenciám, életképtelen vagyok. Jogos? Nőként ennek tudatában randizna velem valaki?
2020. febr. 16. 14:46
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem elvárás. Inkább ezt szokták a "most vagy soha" pillanatnak nevezni. A legutolsó olyan időpontnak, amikor az ember "megtérhet" és felhúzhat magának egy olyan életet, amibe utána még tud gyereket vállalni. Úgy is mondhatnám, hogy ideális esetben ekkor legkésőbb az embernek el kell kezdenie érezni az idő múlását és kitalálni, hogy óhajt élni a következő 30 évben
2020. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Max a 60+os emberek dobálóznak ezekkel.. nem veszik észre, hogy a világ változott.
2020. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
37F. vagyok, a Vezér elvárná, de ő sem érdekel.
2020. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem elvárás, az viszont elvárás a nők részéről feléd, hogy ennyi idősen legyen saját lakásod és autód. Az nem érdekli őket, hogy a magyar átlagfizetésből ez lehetetlen.
2020. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Gazdagok a szüleid? Tudnak neked venni egy lakást és autót ha arról lenne szó? Ha nem, akkor mikor te fogsz dolgozni sok év lesz mire megtetted az alapokat! 40 évesen max sikerül ha szerencséd van. Addig jobb is ha vársz a nőkkel! Az elvárások mindenkire vonatkoznak. Vagy megvan ami kell vagy nem. Nincs kibúvó
2020. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Én 28 évesen elkezdtem az msct de rájöttem 1 féléven belül ,hogy hülyeség. Inkább menj el dolgozni, tegyél félre, jobban jársz 29f
2020. febr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen esetben szerintem elnézhető.
2020. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ha neked a tanulás az önmegvalósítás akkor tanuljál. Egyébként meg az életed neked feleljen meg ne másnak.


Pl én se akarok se gyereket se családot és 100 lapáttal teszek rá hogy ez kinek tetszik v sem.

Ez engem csak feleslegesen hátráltatna.

Van munkám amiből elég jól keresek. Megtudok venni magamnak mindent amit így átlagba akarok.


A többi meg nem érdekel. Majd a nyáron Agia Galini-n gondolok rá hogy "tényleg" milyen rossz is lehet nekem.

Igaz beutazom a világot. :D

2020. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!