Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, egy ilyen pasi már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, egy ilyen pasi már megüti alulról a mértéket?

Figyelt kérdés

Az itteni leírások alapján összeszedtem, miben kell minimálisan megfelelni egy férfinak, hogy elnyerje a gyakoris nők kegyeit. Tehtá:

- jóképű, nem kigyúrt, de izmos, szíjas, magas, de nem túlságosan, középkorú, komoly, de tud viccelni is, határozott és férfias, ugyanakkor gyengéd, jól fizető munkája és ígéretesen ívelő karrierje van, de rengeteg szabadideje, amit rátok fordítana, de csak akkor, amikor ti is akarjátok;

- a munkahelyén magabiztos vezető, de otthon maximálisan egyenrangúnak tekint titeket, ám nem fél döntést hozni a párkapcsolatban, nem hárítja át a felelősséget, nem kérdezőskodik, hogy mit kéne tennie, mert az tutyimutyiságra vall, ugyanakkor pontosan azt teszi, amit ti is szeretnétek;

- a szexben hol határozott és vad, hol gyengéd, pont ahogy akarjátok, mert előre kitalálja a hangulatotokat, és mindig csak akkor közeledik hozzátok, amikor nektek is kedvetek van a szeretkezéshez, sármos és egyetlen pillantásával benedvesíti a környékbeli nőpopuláció 90 %-ának bugyiját, de ezt a pillantást csak nektek tartogatja (kivéve, mikor ti akarjátok, hogy demonstrálja a bugyilucskosító pillantást, csak hogy a többi csajt megegye a sárga irigység, hülye pitsák, hehehe!);

- önmagára igényes, kétnaponta edz, bőrradírt, hidratálót, hajbalzsamot használ, maximálisan ad az öltözködésére, mindig friss és üde, ugyanakkor titeket maximálisan vonzónak tart mackónadrágban és narancsbőrös fenékkel is, mert az igazi szépség belülről fakad.



2019. nov. 25. 14:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%

Középkorú, szóval nekem nem kellene. Fiatal vagyok még egy 40 éveshez.


Kicsit megfelelési kényszeresnek tűnik, gyakoriak a leírásban számomra egymást kizáró dolgok, amik csak úgy férnek meg egymás mellett, ha valamelyiket az ember megjátssza.


A rossz tulajdonságok jobban érdekelnének. Ez így alapvetően szép és jó, de az, hogy igen vagy nem, nem azon fog múlni, hogy mennyi a jó benned, mert ennek a fele is elég lenne, hanem hogy mi a rossz benned. Lehetsz akármilyen jó, ha van egy dolog, amit nem bírok elviselni akkor sem, ha lehozod a csillagokat, akkor az egy nem lesz.

2019. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem, a középkorú túl öreg :/
2019. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
66%
3: ha mégsem lenne az, akkor ott a válaszom. Ha meg az, akkor verje ki rá.
2019. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ez a pasi semmi. Az én zsánerem Mike Myers, Jim Carrey és Gwen Stefani keveréke, kinézetre,belsőleg meg olyan, mint a biológia tankönyvben: megvannak a szervei, és semelyik aluljáróban nem operálták ki fél veséjét.

A sört is kisujjal issza. Na, ez az igazi pasi.

2019. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%

23 vagyok. SZóval 25 körül legyen, még véletlenül sem középkorú. APám már van.


A többi nagyjából stimmel, kivéve, hogy nincs narancsbőröm és én is edzek.

Viszont ezenkívül még vannak fontosabb dolgok is, ami igazából eldönti, hogy összeillünk-e. Mert a te listád alapján messze nem tudnám eldönteni, hogy kell-e az adott pasi.


Kérdezősködni is lehet. Pontosabban azt inkább megbeszélésnek hívnám.


"de otthon maximálisan egyenrangúnak tekint titeket"

Mégis minek tekintene, Mucika? Attól nem lesz több senki, mert farka van :D

2019. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
Az én férjemre az első két bekezdés teljesen igaz, a harmadiknak az eleje, és a negyedikből meg az, hogy igényes, tiszta, friss. Pedig én egy átlagos, nem 20 éves nő vagyok. Akkor egy fiatal, huszonéves lánynak miért ne lehetnének ilyen igényei?
2019. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezek után már biztos vagyok benne, hogy bármelyik narancsbőrös, lenőtt hajú, macinacis csaj megérdemel egy gazdag, sikeres, jóképű, gyengéd-vad-érzékeny-kemény-határozott-domináns-nemdomináns-szorgalmas-sokat dolgozó-sokat otthonlevő pasast. :D


[link]

2019. nov. 25. 15:08
 8/30 anonim ***** válasza:
Jöhet, ha nem dohányzik, mert ezek bennem is mind megvannak. Nálam még az életkor sem kizáró ok, mert 30+-os vagyok.
2019. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%
#7 Annyi keserűség van benned, de mire fel? :D
2019. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nálam ez kevés. Illetve nagy része totál lényegtelen dolog. Ha nincs közös érdeklődésünk és beszédtémánk, nem hasonlós a világképünk és a jövőről alkotott terveink, akkor ott ette meg a fene a dolgot.
2019. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!