Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, egy ilyen pasi már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, egy ilyen pasi már megüti alulról a mértéket?

Figyelt kérdés

Az itteni leírások alapján összeszedtem, miben kell minimálisan megfelelni egy férfinak, hogy elnyerje a gyakoris nők kegyeit. Tehtá:

- jóképű, nem kigyúrt, de izmos, szíjas, magas, de nem túlságosan, középkorú, komoly, de tud viccelni is, határozott és férfias, ugyanakkor gyengéd, jól fizető munkája és ígéretesen ívelő karrierje van, de rengeteg szabadideje, amit rátok fordítana, de csak akkor, amikor ti is akarjátok;

- a munkahelyén magabiztos vezető, de otthon maximálisan egyenrangúnak tekint titeket, ám nem fél döntést hozni a párkapcsolatban, nem hárítja át a felelősséget, nem kérdezőskodik, hogy mit kéne tennie, mert az tutyimutyiságra vall, ugyanakkor pontosan azt teszi, amit ti is szeretnétek;

- a szexben hol határozott és vad, hol gyengéd, pont ahogy akarjátok, mert előre kitalálja a hangulatotokat, és mindig csak akkor közeledik hozzátok, amikor nektek is kedvetek van a szeretkezéshez, sármos és egyetlen pillantásával benedvesíti a környékbeli nőpopuláció 90 %-ának bugyiját, de ezt a pillantást csak nektek tartogatja (kivéve, mikor ti akarjátok, hogy demonstrálja a bugyilucskosító pillantást, csak hogy a többi csajt megegye a sárga irigység, hülye pitsák, hehehe!);

- önmagára igényes, kétnaponta edz, bőrradírt, hidratálót, hajbalzsamot használ, maximálisan ad az öltözködésére, mindig friss és üde, ugyanakkor titeket maximálisan vonzónak tart mackónadrágban és narancsbőrös fenékkel is, mert az igazi szépség belülről fakad.



2019. nov. 25. 14:46
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
#9 Mucika, az, hogy röhögök a gyk-s elit tyúkcsapaton, akik mind az álomlovag karjai közé vetnék a striáikat, messze van a keserűségtől. Max egy kis fanyarság.
2019. nov. 25. 16:05
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem üti az alapokat!
2019. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
52%
Szép összeföglaló:D:DDDD
2019. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom, az van, hogy a kérdezővel nem állnak szóba a nők, mert egy megkeseredett, unalmas pasi és ezt úgy magyarázza, hogy a hiba még véletlenül sem benne van, hanem a nők hatalmas elvárásaiban. Csak azt nem értem, hogy amennyiben ez tényleg így van, hogy minden nőnek csakis az általad jellemzett férfiak kellenek, akkor hogy lehet, hogy tök ronda, igénytelen férfiakat látok az utcán nőkkel? Hogy lehet a sok dagadék munkatársamnak csaja/felesége?

Tudod, mennyi férfi munkatársam edz a kb. 40-ből? Max 3, abból az egyik meleg. És a legtöbbnek van nője. Állítom, nem radírozzák magukat, meg kenegetik hidratálókkal.

Tudod, neked is lehetne nőd, ha nem lennél egy kellemetlen creepy alak. Ahogy itt beszélsz a nőkről, hogy így narancsbőrös, úgy striás stb. nem is érdemelsz nőt.

2019. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a sok helyen egymást ütő dolgok esetleg működnek egy gépben, de emberben megjátszás nélkül nem. Nagyon hamar észreveszem az ilyeneket és egyértelmű lenne számomra, hogy nem önmagát adja, de nem lenne kedvem kideríteni, melyik a valódi önmaga. :-)

Nincs olyan ember, aki mindenkinek megfelel, azt az egyet kell megtalálni, akivel kölcsönösen megfeleltek egymásnak úgy, ahogy vagytok.

2019. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
97%

Nő vagyok, amit írsz annak a fele butaság.

A naracsbőrt nagyon nehéz 100% -osan eltüntetni, lehet edzeni/szaunázni/krémezni/diétázni/kavitációs zsírbontásra járni de az eredmény nem lesz maradandó.

2019. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
4%
Gratulálok kérdező, ezt nagyon jól összefoglaltad.
2019. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, én értékelem a humorodat, de valahol belül te is pontosan tudod, hogy nem azért nincs nőd, mert a nők ezt várják el. Az van, hogy a nők ezerféle indokot tudnak találni, miért nem kell nekik valaki aki papíron akár tökéletesnek is tűnhet, ámde ha azzal a férfivel találkoznak, akik vonzó a számukra és megvan a kémia, akkor nem számít már hirtelen a karrier vagy a magasság, vagy hogy jár-e edzeni. Ha szétnézel, látod, hogy mindenféle férfinek van párja. Neked miért nincs?
2019. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem, kérdező, te nagyon el vagy tévedve. Legfőképpen abban, hogy azt hiszed, a párválasztásban minden nőnél szempont az, hogy irigykedjenek rá. És ez csak a legnagyobb hibája a gondolatmenetednek.
2019. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
2%

Én teljesen értem mire akar kilyukadni a kérdező ,és teljesen egyetértek vele

És a csatolt szöveg is hihetetlenül tetszett

Nő vagyok ,de sajnos én is látom nőtársaimban ezt a hozzáállást (főleg itt gyakorin) és az a baj hogy ők nem értik az egész kérdésben a szarkazmust .

2019. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!