Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves korára elvárás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves korára elvárás egy férfi esetében, hogy megnősüljön, és családot alapítson?

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 14:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek csak egy élete van. Az az egy élet viszont a tiéd, és senki másé. Egy dolgot lehet elvárni mindenkitől: a tisztességet. Hogy a magánéletben te mit hogyan alakítasz, az egyedül a te, meg esetleg a társad dolga. Nem robotok, és nem is tenyészkancák vagyunk, hogy parancsszóra cselekedjünk.
2020. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Eléggé engem írsz le, hadd mondjak pár szót magamról.

Én 27 évesen estem ki a munkaerőpiacra, kezdetben alig kerestem, később megtanultam ezt-azt (médiában dolgozom), fejelsztettem magam, covid előtt vállalkozóként havi 500-600 volt a bevételem, közben szobát béreltem. Covid alatt hazaköltöztem, és csak ekkor nyílt esélyem arra, hogy vegyek egy másfél szobás budapesti lakást. 30 éves koromig egy 6 éves párkapcsolatom volt, de nem volt az igazi, lévén távkapcsolat, a hölggyel 2-3 havonta találkoztunk csupán, meg nyáron.

30 felett kezdtem én is igazán csajozni, de most 35 vagyok és nincs párom. Aggódom emiatt, de legalább az egzisztencia, lakás, biztos, kényelmes munkahely megvan. Meglátjuk, mit hozok ki ebből, szerencsére férfi vagyok, annyira nem hajt a tatár. De már jó lenne család, gyerekek...

Egyébként nincs "kell", lényeg, hogy te mit akarsz. Ha úgy érzed, hogy el vagy késve, akkor el vagy, ha nem, akkor nem.

2022. ápr. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elég sok férfi 35 körül nősül. Akkor már jobb a háttér, mint 25 évesen.
2022. ápr. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!