Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy elvárás egy ilyen férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás egy ilyen férfi, nő találása? (video)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rátaláltam erre a videóra.

Mindkét nemhez szól a kérdésem.

A lány szerintem szépnek mondható, de sok a smink rajta, póthaj van rajta, műköröm, műszempilla, csilivili ruhák. Enélkül kevésbé feltűnő szerintem. Szép vékony, pici, viszont melle nem sok van, egy kevés hasa viszont van.

Nem kimondottan extra számomra.

A fiú magas, ám nem annyira testes. Az arcával semmi gond nincs. A kisugárzása nem annyira erős számomra, így videón keresztül, a lány megeheti őt vacsira,


Teljesen el vagyok tévedve, ha azt mondom, hogy ők teljesen átlagos emberek, némi cicomával?


Fiatal nőként, hasonló adottságokkal (nagyobb mellel) reális ilyesmi férfit keresnem (tetoválás, macsó latin vér nélkül persze, nem erről szól a kérdésem) ?


2020. febr. 23. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Persze, teljesen reális ilyen férfit keresned, ami a videóban van.
2020. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

őő.. nem akarok bántó lenni, de egy átlagos srácot/lányt találni nem olyan nagy cucc/"elvárás" azért.


pasiként én úgy szoktam, hogyha van egy mosoly, akkor szóra bírom, beszélgetünk aztán a többi alakul

2020. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

jaaaa, " A kisugárzása nem annyira erős számomra, így videón keresztül, a lány megeheti őt vacsira,"


ez meg nettó baromság! és totál előítéletes.. nagyot lehet ám koppanni, ha előre beskatulyázol valakit.

2020. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=VAuz6mlqxNY


Kaptam közben privátot, hogy a link lemaradt, köszönöm szépen!

Pótoltam!

2020. febr. 23. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj de ennek a csajnak van rendesen melle. Helyes csaj. A fickó említésre sem méltó, teljesen jellegtelen.
2020. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez gáz...
2020. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

A csaj 8-9

A pasi 6-7

2020. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ez a csaj egy erős hetes, de azért nem bomba, a pasihoz meg nem tudok mit hozzáfűzni :D
2020. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!