Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy dolog, vagy nagy elvárás, hogy van egy vidéki (Kelet-Mo. ) 14 milliós lakásom,6 ki van fizetve,8 még tartozás, és ha lenne párom, akkor én fizetném a rezsit, hitelt, ő meg a kaját, mozit?

Figyelt kérdés
Másra nem kell költeni, ruhám töménytelen mennyiségben van, uncsim férjének ruhaboltja van. 32 F. Csak nettó 220 at keresek, de ez itt keleten annyira nem rossz. Főleg, ami most lesz, több százerezs munkanélküliség, bércsökkentések. Én meg szerencsére olyan helyen dolgozok, hogy nem lesz gond.
2020. márc. 22. 17:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Miért, Ha párod lesz, rögtön nálad lakik?? Nem esélyes. Addig mi reális? Minimum felezitek a szórakozást, és mindenki a saját lakhatását. A többit meg majd utána beszéljétek át... Miért szállna be a hiteledbe, ha nem is biztos, hogy sokáig együtt maradtok? Szerintem az sem mindegy, hogy a saját albérletét spórolná-e meg rajtad, az mennyibe kerül, vagy neki is van saját lakása például és úgy költözik hozzád, kiadja e albérletben, ki mennyi házimunkát fog végezni... szerintem majd kettőtök együttállásából egyeztessétek ezt.
2020. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Persze, fizet a te hiteledbe, ő meg nem tud magának félre rakni. 2-3 év múlva összevesztek és ő nulláról indul, még kaucióra is alig futja majd.

Nem, a hiteledhez semmi köze ha nem lesz tulajdonrésze. A többi költséget felezitek, a rezsit is. Igen, te többet költesz, de a végén a lakás csak a tiéd, ha megházasodtok, akkor is, mert házasság előtti vagyon.

2020. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

"Ha beleszáll a hitelbe, az tulajdonképpen lakbér."


Jó, akkor ezt így közöld is vele.

2020. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

"Na utolsó, az lehet nem buli. Akkor ő költ pl ugyanannyi bérből 50 et, én meg 150 et."


És neki mi a buli abban, hogy olyan lakás hitelét fizeti, amiben soha nem lesz tulajdonrésze?

2020. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

A hitelt te fizeted.

A párod egy ilyen lakás bérleti díjanak a felét, hiszen ő is lakja.

Rezsi feles

Kaja feles

Minden feles

2020. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
ÉS ha fordítva volna, férfi megy a nőhöz lakni? Akkor is érvényesek ezek a szabályok?
2020. márc. 22. 20:58
 17/29 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha mindenki a saját kiadásait fizetné?
2020. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
#16: Akkor is. Miért fizetné bárki is a másik hitelét, ami soha nem lesz az övé?
2020. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Hülye lenne a hitelbe fizetni tulajdonhányad nélkül.


Igen, ez fordítva is így megy, mindegy kié.

2020. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Na ez alapjan kiadod a lakasodat alberletbe koltozol és felesben fizetitek az albérletet.


A pénzben ugyanaz, és pont feleztek és nem kell megmagyarázni semmit.

2020. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!