Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy dolog, vagy nagy elvárás, hogy van egy vidéki (Kelet-Mo. ) 14 milliós lakásom,6 ki van fizetve,8 még tartozás, és ha lenne párom, akkor én fizetném a rezsit, hitelt, ő meg a kaját, mozit?

Figyelt kérdés
Másra nem kell költeni, ruhám töménytelen mennyiségben van, uncsim férjének ruhaboltja van. 32 F. Csak nettó 220 at keresek, de ez itt keleten annyira nem rossz. Főleg, ami most lesz, több százerezs munkanélküliség, bércsökkentések. Én meg szerencsére olyan helyen dolgozok, hogy nem lesz gond.
2020. márc. 22. 17:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ezt majd kérdezd meg a párodtól, ha lesz!
2020. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
jó, persze tudom. Csak ez így objektívan nézve nagyon fura?
2020. márc. 22. 18:01
 3/29 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mennyit esztek :D Viccen kívül, én a "mindennek a felét" híve vagyok. (hitelt nyilván nem, de a rezsit pl igen) Én is 32/F vagyok.
2020. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Felezni kell a költségeket, kivétel a hitelt. Az neked kell fizetni.
2020. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Na utolsó, az lehet nem buli. Akkor ő költ pl ugyanannyi bérből 50 et, én meg 150 et.
2020. márc. 22. 18:21
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
5: Igen, de a hitelt te vetted fel, neki ahhoz nincs semmi köze. Az a te kiadásod. Ha szétmentek, tán potyára fizette neked fél évet , vagy hogy gondolod?
2020. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Ha beleszáll a hitelbe, az tulajdonképpen lakbér.

De előbb keress egy lányt, randizzatok, legyetek szerelmesek, aztán tervezz összeköltözést.

És majd akkor, azzal a lánnyal ti ketten megállapodtok a mocskos anyagiakban :)

2020. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Ha beleszáll a hitelbe, az tulajdonképpen lakbér.


Igen, felőlem felezhetünk, de akkor a 80 ezres hitelemből kb 20 at állhatna ő.

2020. márc. 22. 18:30
 9/29 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elozovel hogy lakberkent szallhatna max be de egyebkent semmi koze a hiteledhez.
2020. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
És akkor ráiratnád a lakás 20%-át? Nekem nőként volt már saját, és a párom, aki már a férjem, költözött hozzám. Eszembe se jutott lakbért kérni tőle.
2020. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!