Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Ti miért nem szemezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti miért nem szemeztek soha utcán a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Miért nem kezdeményeztek soha?


Elméletileg nem vagyok csúnya férfi. Gyakorlatilag sem, mivel már voltak barátnőim. De akárhova megyek, egyszer nem tapasztalom az utcán, hogy megnéznének a nők, nem hogy szemeznének velem. Kezdeményezéssel ugyanez a helyzet részükről. Nulla. Neten detto.


Gondoltam már arra, hogy ezek szerint mégis csak előnytelen a külsőm. Magas vagy, 190 cm, már csak emiatt is fel kéne figyelniük rám. 😄


Csak én tapasztalom ezt srácok, vagy ti is? Legyek 6/10, tehát erős átlag, ha értékelni kéne a küllemem, bár ez annyira szubjektív.


2020. márc. 10. 21:26
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
91%

30as es elötte szóló.

Minden nővel megesik elete soran legalabb 1 szer ilyen eset és ez az egyik ok ami miatt nem merunk ilyesmit. Es nem jön senki segitsegül.az vagyok aki azt írta soha nem szokott szemezni mert ugye férjnel vagyok plusz hasonlók miatt.

Velem mindkettő többször is megfordul volt hogy konkretan egy vadidegen de jolszitualt 40es pár mögé léptem és megkértem segitsenek,meglepődve kissé vonakodva de szorosan mögöttuk haladva odebbaltam,igy mar nem követtett a kiabalós fószer.szinten az ugxismeg...lak kifejezéssel,egy vasutállomason.ezutan szoltam a jegykiadonak aztmondta neaggodjak mar intezkedtek mert mas is szolt. Nekem megjott a vonatom és gyorsan felpattantam rá. 17 éves voltam akkor. Önszantábol senki sem segített.

Pedig csak vartam a vonatot es odajött en meg felneztem ki all előttem. Probalt szobaelegyedni de ugye nem voltam vevő rá ,es elindultam masfelé. Borzasztó elmeny mai napig.

Azóta megtanultam megvedeni magam. Es merek emberek szemébe nezni, konkretan szemezést kezdeményezni viszont sosem szoktam.

2020. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!