Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet férfiakkal élőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet férfiakkal élőben ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sokkal több nő van, ha szétnézünk az utcán, piacon, egyetemeken, bármilyen közösségi programon. Akiket látni, ők is barátnőkkel vannak. Hol vannak a fiatal, 20-30 éves szingli férfiak?

2020. febr. 4. 16:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%
Ez a kérdés egy paródia? Mert szerintem fordítva van.
2020. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
58%
Bárhol, melóhelyen, ruhát vagy kaját vásárolnak, edzenek, moziba mennek, parkokban üldögélnek vagy sétálgatnak. Szerintem nyugodtan odamehetsz bárkihez akin nincs gyűrű, örülni fognak neki. :)
2020. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Teljesen komoly a kérdés én női fölényt látok.
2020. febr. 4. 16:30
 4/31 anonim ***** válasza:
16%
A legtöbb pasi a kocsmákban van.
2020. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Nem fogok odamenni egy sétálgató férfihez, a fizetősök csinálnak olyat...

A kocsmákba inkább lerészegedni járnak a haverokkal, ilyen férfi nem az én stílusom.

2020. febr. 4. 16:33
 6/31 anonim ***** válasza:
41%
Ja értem, tehát te nem fogsz odamenni senkihez... Akkor gondolom a "nincs férfi" nálad is azt jelenti, hogy nincs 190cm magas, jóképű, gazdag fèrfi sehol aki kezdeményezne nálad és egyből szerelembe esne. Így már értem miért nincsenek.
2020. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem kifogásokat keresel...
2020. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Ne kocsmába járj, hanem edzőterembe. Ott erősen férfi fölény van. És nem kell prostisan odamenni, csak megkérdezed, hogy ezt meg azt a gépet hogy kell használni. Máris megvan a kontakt és indulhat az ismerkedés. Ne legyél már ennyire életképtelen. Ja ha meg nem jön be a kondizás, mehetsz tánctanfolyamra is. Ott is rengeteg szingli pasi van, aki csajozó szándékkal jár táncolni.
2020. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Menj mérnöknek, nem lesz ilyen problémád. :D még mindig alig rúg 10% fölé a nők aránya :D
2020. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanez a problémám. Internetes társkereső kilőve, kocsmák, bulik kilőve.


Utcán hol és főleg hogyan lehet férfiékkal ismerkedni?!

2020. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!