Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet férfiakkal élőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet férfiakkal élőben ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sokkal több nő van, ha szétnézünk az utcán, piacon, egyetemeken, bármilyen közösségi programon. Akiket látni, ők is barátnőkkel vannak. Hol vannak a fiatal, 20-30 éves szingli férfiak?

2020. febr. 4. 16:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Kocsmába nem csak lerészegedni járnak az emberek.

Szórakozni is lehet ott, társaságban lenni és nincs szükség italra sem mindig.

Szerintem ez eléggé hülye felfogás, nyilván van akinek ez a célja de nem lehet általánosítani..

2020. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
#20 Bár nem én írtam, de jó, akkor legyen jóga meg focimeccs. Ez már így okés. A focimeccseken férfi többlet van, a jógaórákon meg nőtöbblet.
2020. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Budapesten, megyeszékhelyeken elmész táncolni valamelyik frekventált tánciskolába és ha akarsz simán bepasizol. Bármelyik salsa, rocky, társas tánc szórakozóhelyen lehet ismerkedni, feltéve hogy nem vagy teljesen elszállva igények terén. Budapesten hetente van olyan buli hétvégén ahol akár 500-1000 ember is megfordul.

39F

2020. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Én a párommal házibuliban ismerkedtem meg.

Én 21/N ő 24/F

2020. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
54%

Most is vannak varrótanfolyamok, csak már mást is hozzákötnek, DIY kör, belépés a műanyagmentes életbe, stb. Ezek vonzanak bizonyos nőket. A jóga is jó, de lehetne akár pszichológiai előadás is. Vagy műkörmös tanfolyam. Sok olyan hely van, ami a nőket vonzza.

Nőként nem tudom pontosan, mi vonzza a férfiakat. Lehet, hogy a focimeccs már kevésbé, akkor lehetne videojátékos fórum, vagy autóverseny, vagy akár kézműves sörök készítésének tanfolyama (ha van ilyen). A lényeg, hogy a két nem érdeklődési köre nem, vagy alig találkozik.


Bár tudom, hogy veled nem érdemes ebbe belebonyolódni, igazából kötekedni nagyon szeretsz, hasznos hozzászólást írni kevésbé.

2020. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
24%

#25


A tied se volt több, mint egy károgás, így nem tudom mitől vagy különb tőlem, vagy bárki mástól.

2020. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ötvenes?
2020. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű egyik oldalról sem.Én férfiként szintén tanácstalan vagyok.

Nehéz olyan lányt talàlni,aki szimpatikus is,és ráadásul egyedülálló is.:/

2020. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Aluljarokban
2020. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Itt!

Pár levél + telefon és már randizunk is, élőben! ;)

F, 45.

2020. febr. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!