Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes messzebb elő férfiakka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes messzebb elő férfiakkal ismerkedni neten, ha én nem vagyok hajlandó elköltözni később?

Figyelt kérdés
A szülővàrosomban élek, megvan itt mindenem, amin nem tervezek változtatni. Viszont valahogy az ismerkedés a helyiekkel nem megy, mivel el nem járok sehova, ezért tarskeresőzök, de azt tapasztalom hogy alig van itt lakó pasikból választék, már egy éve ugyanazokat az arcokat látom minden oldalon. Naponta ramírnak olyan férfiak, akikben látok esélyt, szívesen randiznék velük, de a sors fintora hogy 50-150 kmre laknak, ráadásul olyan helyeken ami csak autóval megközelithető az én varosomból.
2020. jan. 5. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
50 km? Ezt bicikilvel meg lehet tenni banyek. A randevúzáshoz, közös programokhoz nem kell elköltözni. És az sem lehetetlen, h majd a férfi költözik hozzád. Vagy félúton összeköltöztök.
2020. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ekőször csak digi-dugi, aztán ha szerelmes leszel, majd többet fel fogsz tudni adni. Ez józan ésszel nem járható út. 150 km pedig rossz helyen is csak 2 óra autóút. Ezen tényleg ne múljon.
2020. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes. Aki szeret úgyis elmegy hozzád, meg te is hozzá. Ahol ez nem megy, ott nincs meg a kellő szeretet.
2020. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes. Illetve akkor igen, ha a pasi hajlandó költözni. Mert persze, 50km nem sok, lehet randizgatni, hétvégén még 150-et is utazik az ember, ha úgy van, de mi lesz, ha komolyabbra fordul? Ha egyikőtök sem akar költözni, akkor mindig csak járogatni fogtok, sose költöztök össze?
2020. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi hajlandó költözni, akkor érdemes. Kompromisszum nélkül nincs kapcsolat.
2020. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem társkeresőzöm, de gondolom ott be van jelölve,hogy hány km-es körzetből ismerkedne.Ha abba beleférsz ne gonodlkodj, ismerkedj. Egyébként se biztos,hogy azonnal olyat találsz akivel komoly kapcsolat alakul.

Ha viszont mégis, az elején érdemes tisztázni,hogy mennyire tudjátok a találkozókat megoldani.

Ha már az nehezen megy, felejtős, de ha látod,hogy rugalmas, akkor vigyétek tovább.


Valóban akadály lehet ha egyiktek se akar költözni de ezt csak úgy tudod meg ha ismerkedsz.

2020. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rockarc ***** válasza:
100%

Nehez kerdes. En azt tapasztaltam, hogy a tarskereso nok aktiv reszenek jelentos hanyada videken el. Te is ilyesmit vazoltal. A problema nem ott kezdodik, hogy randikat kell megszervezni, mert egy tavkapcsolatba siman belefer, ha hetente, kethetente talalkoztok valahol. Ezt kvazi barki fel tudja vallalni, kiszamithato, tervezheto, sokan a lassusagat is szeretik, igy nagyfoku kenyelmet ad. Akkor jonnek a gondok, amikor mar mindket fel tobbet akar. Hiaba a kezdeti preferenciak megbeszelese, a koltozes nem gyerekjatek, mindenkeppen fajni fog.


Az aldozatvallalast te mar latatlanban a masik felre terhelned ugy, hogy minimalis a kontakt koztetek es ugy kene dontest hozni arrol, hogy "megprobaltok" egyutt elni. Ez nem szep dolog. De arra azert szamits, hogy a te varosodnal nagyobb varosbol nem fognak hozzad koltozni. Szerintem ezt gondold at. Az lenne a praktikus, ha kisebb varosban lako koltozne a nagyobb varosba. Tobb a munka, nagyobbak a berek, konnyebb "uj eletet" kezdeni. Ha te laksz kisebb varosban, akkor neked kene tovabblepned. Esetleg ezalapjan mar irhatsz olyanoknak, akik kisebb varosban laknak.


Semmi nem zarja ki, hogy ez jol is elsulhet, mint mindenre, erre is van esely, de varhatoan inkabb egy halom csalodas lesz belole. Nagyon bensoseges, mely viszony kell ahhoz, hogy valaki feladja az eletet es jo messze elkoltozzon. Azt pedig tavkapcsolatban kiepiteni szinte lehetetlen.


43F

2020. jan. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!