Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után lenne még kedvetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után lenne még kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sosem volt barátnőm, eddig mindig elutasítottak. Legutóbb amikor ismerkedtem egy lánnyal, úgy éreztem hogy vele lehet valami. Jól elvoltunk, már azt terveztem hogy megcsókolóm. De közben megváltozott a viselkedése, amitől gyanakodni kezdtem, majd a fb-on láttam hogy lett barátja. De nem mondott semmit róla, pedig tudta hogy tetszik nekem, és a viselkedése alapján én is tetszettem neki. Még jó hogy nem pusziltam meg a száját...

Szóval nagyon beégtem.

Rosszul vagyok már attól ha a lányokra gondolok ezek után, ahogy megtudtam hogy lett barátja ennek a lánynak, nagyon nagyot csalódtam. Aludni is alig tudtam, és a sírás kerülgetett...

Ezek után félek közeledni a lányokhoz, mert félek hogy rosszul ítélem meg a lány viselkedését, és újból ez lesz, vagy talál nálam jobbat, mint ez a lány is.

21f


2020. jan. 3. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Húha. Majd amikor 30-hoz közel, mikor már mindent elértél az életben, csak a saját család hiányzik, de évek óta csak a "nincs meg a szikra" szöveget és ghostingok sorozatát kapod, és már legszívesebben eret vágnál magadon emiatt a sok szar miatt, plusz nézheted, hogy az exed, aki aljas módon kidobott más pasas miatt, az terhes, pedig neked kéne igazából boldognak lenned, ha az élet igazságos lenne... na majd akkor térjünk vissza.
2020. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

"már azt terveztem hogy megcsókolóm"


Ez a mondat tökéletesen jelzi, hogy miért lett a leányzónak inkább más a barátja és nem te.

2020. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
A magabiztosabb pasi nyert , te meg mentél a levesbe.
2020. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Akkora drámákat csináltok az ilyen szituációkból. Bazz, én is jártam már így, nem volt még sok tapasztalatom, félénkebb voltam, volt nálam tapasztaltabb rámenősebb, inkább azzal folytatta a csaj.


Na bumm, ez van, nagy kaland, van szerencsére kismillió másik nő.

2020. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Baszus...elvetted a kedvemet. :)

Jah..várjál..nem is volt. :D

2020. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Úgy beszélsz, mint egy 50-es vén f... Szedd már össze magad és ne játszd a hattyú halàlát!Egyébként meg ráérsz csajozni, abban a korban vagy, mikor elsősorban máson kellene, hogy járjon az agyad és azt, hogy lesz-e valakivel valami,
2020. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

*és azt, hogy lesz-e valakivel valami, jóformán a szerencsére bízni és lazára venni. Nem pedig úgy szemlélni a világot, hogy ha valaki nem akar veled kapcsolatban lenni vagy emiatt ismerkedni, akkor már mindent felborogatsz.


26N

2020. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lenne kedvem ismerkedni, még jobban. Néhány rib•nc nem fog befolyásolni semmiben.
2020. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!