Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Ti miért nem szemezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti miért nem szemeztek soha utcán a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Miért nem kezdeményeztek soha?


Elméletileg nem vagyok csúnya férfi. Gyakorlatilag sem, mivel már voltak barátnőim. De akárhova megyek, egyszer nem tapasztalom az utcán, hogy megnéznének a nők, nem hogy szemeznének velem. Kezdeményezéssel ugyanez a helyzet részükről. Nulla. Neten detto.


Gondoltam már arra, hogy ezek szerint mégis csak előnytelen a külsőm. Magas vagy, 190 cm, már csak emiatt is fel kéne figyelniük rám. 😄


Csak én tapasztalom ezt srácok, vagy ti is? Legyek 6/10, tehát erős átlag, ha értékelni kéne a küllemem, bár ez annyira szubjektív.


2020. márc. 10. 21:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is voltak már (szép) barátnőim, mégis ronda vagyok. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor szemeztek velem.
2020. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%
Velem szoktak. Ma is volt egy nő a boltban, aki először zavarba jött, amikor észrevette, hogy bámulom, majd elment pakolni a pulthoz, és onnan folyton bámult.
2020. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%

Csak az átlagon felülieket nézi meg mindkét nem.

Na meg a nagyon csúnyákat.

2020. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Lemaradt: vidéki kisváros, nem Budapest.
2020. márc. 10. 21:32
 5/31 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem ismerkedtem hót idegenekkel, ezután sem tervezek. Mindig a kirnyezetembol tetszett meg valaki, lett szimpatikus.
2020. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%

Utcán miért kezdeményeznék? Amikor egyedül utazok, pont nem érdekel, hogy kik vannak körülöttem. Olvasok, tanulok, pihenek, filmezek. Nem szoktam szemezni, mert:

- simán lehet, hogy nem jövök be a férfinak.

- simán lehet, hogy a férfi foglalt.

- simán lehet, hogy a jelleme kifejezetten taszítana.

Azokban a közösségekben szoktam ismerkedni, ahol van egy biztos alap és minden helyivel van legalább egy minimális ismertségem.

Nem tudom, miért emeled ki a magasságod, napi szinten látok 190-210 közti férfiakat, de ettől miért figyelnék fel rájuk?

Rengeteg oka lehet, hogy nem szoktak szemezni veled, de a leggyakoribbnak azt mondanám, hogy egyszerűen nem vesznek észre a tömegben és elfoglalják magukat mással.

22/L (ha ez számít valamit)

2020. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem szemezek én mer

1 zavarban erzem magam es olyankor elvörösödöm, ami a hófeher böröm miatt igen feltűnő és igy elég gáz

2 kitudja milyen a pasi, lehet vag egy fintort ami elbacná az egesz napom

3 lehet azt hiszi majd hogy lehet utanamjönni és követni



De talán a legfontosabb hogy férjnel vagyok. Emelett nincs önbizalmam hozzá, nem tartom magam szepnek. Ez mindig is igy volt. A férjem meg kivan neha akadva hogy engem néznek a ferfiak én meg nem veszem észre. Vagy ő tul paranoiás vagy en vagyok tul figyelmetlen.

2020. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam szemezni. Meg is nézek férfiakat akik tetszenek. De egy idegenhez az utcán nem fogok odamenni. :)
2020. márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%
Mert total hidegen hagynak az utcan az emberek. Ha valaki jol nez ki, azt megnezem kb egy masodpercre es annyi, nem akarnek leallni ismerkedni. Kezdemenyeztem mar vagy legalabbis adtam jelet ferfinak, aki tetszett, pl kolleganak vagy tarsasagban ismerosnek. De az utcan eszembe se jut, hogy lealljak ott barkivel, tok mindegy, hogy nez ki.
2020. márc. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a legnagyobb gond, hogy nem találkozik a kereslet-kínálat, vagyis ritkán jön össze, hogy kölcsönösen tetszünk egymásnak, és azért nézzük meg egymást.
2020. márc. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!