Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Ti miért nem szemezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti miért nem szemeztek soha utcán a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Miért nem kezdeményeztek soha?


Elméletileg nem vagyok csúnya férfi. Gyakorlatilag sem, mivel már voltak barátnőim. De akárhova megyek, egyszer nem tapasztalom az utcán, hogy megnéznének a nők, nem hogy szemeznének velem. Kezdeményezéssel ugyanez a helyzet részükről. Nulla. Neten detto.


Gondoltam már arra, hogy ezek szerint mégis csak előnytelen a külsőm. Magas vagy, 190 cm, már csak emiatt is fel kéne figyelniük rám. 😄


Csak én tapasztalom ezt srácok, vagy ti is? Legyek 6/10, tehát erős átlag, ha értékelni kéne a küllemem, bár ez annyira szubjektív.


2020. márc. 10. 21:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

#20

?

2020. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
95%
#20: nálunk is. Senki sem az utcán szedte össze a párját. Egyetlen egy ilyen esetről sem tudok a környezetemben.
2020. márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
95%

"De ha senki nem ismerkedik vadidegenekkel, akkor minden ember baráti társaságból, ismeretségi körből jött össze a partnerével?"

Őszintén? Igen. :)) 2 gimis kapcsolatot leszámítva (akiket szintén a suliból ismertem) 2 komolyabb (2 és 3 éves) kapcsolatom volt, akik egyetemen szaktársaim voltak, illetve mostani párommal egy baráti társaságban ismerkedtünk meg, (3 és fél éve vagyunk együtt, és már 2 éve ismertük egymást, mikor összejöttünk).

Egy 40 fős zenekarba járok, itt is egész sok pár van, akik itt ismerték meg egymást. Ez is egy opció. Legtöbb pár akiket ismerek, egyetemen jöttek össze és azóta együtt vannak, de ismerek olyat is, akik tánctanfolyamon ismerkedtek meg. Utcai ismerkedés közül egyet sem ismerek és netest sem, de mondjuk a netes még mindig egy fokkal működőképesebb lehet, meg elterjedtebb.

2020. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mar hanyas valaszolo vagxok.

Dnekem volt 1 kapcsolatom ahol vasutallomasonnismerkettunk meg. Ugy hogy nezett. Aztan pechemre egy honatra vartunk,es mellem ült. Elöször nem örultem neki. Igy ment ez par heten keresztül(vasarnaponkent a koleszba vissszafele volt ez) aztan addig addig beszelgettunk hogy már nem is tudom hogy de összemelegedtunk. 1.5 ev volt a kapcsolat. En szakitottam.

A ferjemet pedig neten ismertem meg de kiderült hogy vannak közös barataink, es nemegyszer jartunk ugyanazon a helyen ugyanakkor (pl autókiállitas,koncert)csak nem futottunk össze. Aki neked rendeltetett azbördög is tolja talicskán :D 12 éve működik.

2020. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Na ezt is jól mellépötyögtem, bocsi,de azért érthető remélem.:)
2020. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Mert én arra vágyom, hogy az idegen férfiak az utcán hagyjanak békén.
2020. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Általában eleve a gondolataimmal vagyok elfoglalva, és alig veszem észre, kik vannak körülöttem. Néha látok olyan férfit, aki kifejezetten szép (azaz nem csak vonzó, hanem olyan, mintha múzsát találtam volna), de azt is csak megnézem, de nem bámulom, vagy próbálok ismerkedni vele. A szépség önmagában sokat nem jelent.
2020. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Aki nem tetszik, jo esellyel, arra minek nezzek.

Aki tetszik, azzal sem tortenik semmi, max megnezem, hogy tenyleg jo pasi az en izlesem szerint. Tarskereson keresek, mert nem is az izgat igazan, hogy en is tetszem-e, hanem hogy akar egyedulallo, akar nem, benne van-e valamiben.

Olyan iszonyuan kicsi az eselye, hogy valaki tetsszen, hogy ha latok ilyet, csak folosleges szivfajditas volna, ha visszanez.

2020. márc. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert ha csak elbambulok, akkor is azt hiszik páran, hogy épp felajánlom nekik a testem egy menetre vagy odajön pénzt lejmolni. Ritka kínos mind a két eset, és én vagyok egy szardarabnak elmondva, ha nem akarom ott helyben letolni a bugyim vagy adakozni. Ráadásul sokan elég durván reagálnak az ilyen jellegű visszautasításra, volt, hogy anyázva követtek, hadonásztak felém... azért egy nőnek ilyesmi veszélyesebb.
2020. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#29

Uhh, ismerős. Múltkor vonaton nem is tudom hány megállón keresztül ordítozott velem egy faszi, hogy így fog megb-ni, úgy fog kinyírni ha nem akarom, én olyan férfiról csak álmodozhatok mint ő, satöbbi. Igyekeztem nem mutatni, de azért elég ijesztő volt, persze a FéRfIaK a vonaton oda se bagóztak. Egy tizenéves kislány kérdezte meg, miután leszállt az elmebeteg, hogy minden oké-e.

Semmi extrát nem csináltam, válaszoltam egy kérdésére és közben ránéztem.

Ha nem nézek rá arra a flepnisre, akkor nem történik meg ez az egész. Általában inkább a földet vagy a kezemben levő könyvet esetleg telefont szoktam bámulni direkt emiatt, hogy nehogy valakivel összenézzünk. Rohadt ijesztő tud lenni. Csak ha valaki megszólít, akkor reflexből válaszol az ember.

2020. márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!