Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Ti miért nem szemezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti miért nem szemeztek soha utcán a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Miért nem kezdeményeztek soha?


Elméletileg nem vagyok csúnya férfi. Gyakorlatilag sem, mivel már voltak barátnőim. De akárhova megyek, egyszer nem tapasztalom az utcán, hogy megnéznének a nők, nem hogy szemeznének velem. Kezdeményezéssel ugyanez a helyzet részükről. Nulla. Neten detto.


Gondoltam már arra, hogy ezek szerint mégis csak előnytelen a külsőm. Magas vagy, 190 cm, már csak emiatt is fel kéne figyelniük rám. 😄


Csak én tapasztalom ezt srácok, vagy ti is? Legyek 6/10, tehát erős átlag, ha értékelni kéne a küllemem, bár ez annyira szubjektív.


2020. márc. 10. 21:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
2%
A nők hiába papolnak egyenjogúságról, kezdeményezni már büdös nekik. Ha tetszik nekik egy férfi, annak semmilyen észrevehető jelét nem adják.
2020. márc. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez nem ezen mulik, hogy papolunk az egyenjogúságról.szerintem jelzünk ha tetszik valaki. De nem szeretnénk hogy este félve keljen hazamennunk mert valaki nagyon figyel...illyesztő is tud lenni ha olyan teszi aki nem twtszik.
2020. márc. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó nő erre nem szorul rá, vannak így is épp elegen, akik érdeklődést mutatnak iránta.

A többieknél változó. Én pl. nem "égetem" magam, ronda vagyok, nem hiányzik a fanyalgás/pofavágás vagy a hűvös közöny. Elég szärul érzem magam ezek nélkül is. És még mindig elborzadok, ha a tegnapi esetre gondolok: egy szemmel láthatóan nem normális, bizarr fazon kinézett magának egy áruházban, még szerencse, hogy a szüleimmel voltam, így is állandóan ott sündörgött körülöttem. Ijesztő volt. Sajnos csak az ehhez hasonló alakoknál jöhetek szóba, velük meg érthető módon eszemben sincs szemezgetni.

2020. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt szorongó emberként eleve nehezemre esik az emberek szemébe nézni.

Másrészt oké, hogy valaki ránézésre tetszik, de ebből egyáltalán nem következik, hogy én is tetszem neki. Simán lehet, hogy barátnője vagy felesége van. Simán lehet, hogy csúnyának tart, vagy nevetségesnek/kvásnak tartja, ha egy nő "kelleti magát", vagy abszolút nem is tetszem neki, mert mondjuk az afrikai nők az esetei. Én személy szerint inkább meghalnék egyedül, minthogy átéljem azt a szégyent, hogy valaki lesajnálóan kiröhögjön, amiért komolyan azt hittem, hogy lehet nála esélyem, de persze ez csak én vagyok.

2020. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%
Miért szemeznék, ha nem akarok ismerkedni?
2020. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
92%

Én leginkább azért, mert van párom.


De előtte se tettem soha, az okok:

- nem érdekel az ismerkedés vadidegenekkel

- általánosan kerülöm a szemkontaktust az emberekkel, az esetek 99%-ában csak térítő vagy tarháló bolondokat vonz be

- addig se tudnám tartani a szemkontaktust a könyvemmel

- gyerekkoromban megszoktam, hogy nem nézünk rá senkire - elég gány környéken laktam, gyakori volt a cickányoktól a "mitbámúsz??" már akkor ha fél másodpercre rápillantott az ember

2020. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
#16: De ha senki nem ismerkedik vadidegenekkel, akkor minden ember baráti társaságból, ismeretségi körből jött össze a partnerével? Számomra ez olyan hihetetlen, elképzelhetetlen. Manapság sehol nem lehet ismerkedni, mert jajj, vigyázz, aberrált, tarháló, vagy bolond a másik, aki megszólít. Gyanakvóak az emberek és bár valahol érthető, szerintem szép lassan ki fog halni a személyes ismerkedés, beszélgetés.
2020. márc. 11. 12:15
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon sok az olyan önelégült férfi, aki ha rá merünk nézni hogy mégis ki jön szembe, merre óhajt elhaladni, ne menjünk neki, azt már imádatnak veszi, és ennek megfelelő önelégült lesajnáló fejet vág. Ha egy nő mosolyogni merészel mert alapból éppen jó kedve van, akkor pláne. Így már inkább nem nézünk senkire, reméljük kikerül. Így sajnos a nem önelégült férfiakra sem nézünk, mert a többiek már elbacarintották. Max akkor ha feltűnően bámul, akkor ránézünk.
2020. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
89%

"De ha senki nem ismerkedik vadidegenekkel, akkor minden ember baráti társaságból, ismeretségi körből jött össze a partnerével?"

Az én ismerőseim között igen, mindenki így jött össze a párjával.

De itt gyk-n azt állítják hogy ez ritka, szóval nem hiszem hogy általános jelenség lenne.

2020. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
#19: az igen. 😂😂😂😂
2020. márc. 11. 12:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!