Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az erkölcsi tartás, a korrekts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erkölcsi tartás, a korrektség, a megfontoltság miért nem kifizetődő?

Figyelt kérdés

Számomra alap, hogy nem a vágyaimat, a nemi ösztöneimet követem, hanem mindig korrektül és józanul reagálok a helyzetekre, nem az adott pillanatot, hanem önmagam és a másik fél erkölcsi érdekét védve. Magyarán sosem csábitok senkit rosszra, és el sem hagyom csábitani magam.

Szerintem ez erkölcsi kötelességem önmagammal és a msik féllel szemben is.

Ezzel sokszor vágom önmagam alatta a fát, és ezt érzem is olyankor, de akkor sem tehetek mást! Akkor sem, ha unalmasnak, vagy prűdnek tűnök ettől...



2020. márc. 10. 12:23
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja, és itt most az ismerkedős, randizós időszakra gondolok.
2020. márc. 10. 12:24
 2/26 A kérdező kommentje:
Privát ismerkedős leveleket nem kérek/illetve figyelmen kivül hagyok! :) Ezért nem irtam nemet és kort sem.
2020. márc. 10. 12:25
 3/26 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ezzel nem vágod a magad alatt a fát.

Gondolj bele, kisebbségbe vagy, mert gondolkozol. Mivel több egy olyan ember, aki oda megy ahol édesebb a cukor? Ezek ösztönlények. Miben különböznek az állatoktól? Semmiben. A szememben egy nőnek akkor van értéke, ha van tartása. Ezt ha valaki eljátsza, vissza nem szerzi. Tudom, van még rajtam kívül 2millió másik potenciális, de igazi nem lesz. Sok lesz, de nem igazi. A másik meg 2M/hó, ház anyagi jólét, jótest, biztos jövő már megszűri azt a másik két milliót is ha számszerűen nézzük. Tehát én 12 éves korom óta azzal foglalkozom amiből most kjól élek, ezt másik fickó nem tudja behozni, mert nem tud visszamenni az időben. Szóval ha férfi is eljátsza az életét, ugyanolyan semmirekellő lesz mint az a nő, akinek bulikázás az élete. Pillanatnyi örömök nem fogják helyettesíteni a boldogságot, s látod mennyien hajkurásszák, de mindig hoppon maradnak egy idő után.

Szóval szerintem kifizetődő.

2020. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
43%

Az előny ha egy férfinak/nőnek tartása van és nem a pillanatnyi vágyak után megy. Előbb utóbb úgyis belefutsz hozzád hasonlóba, ez az élet rendje. Neked is megvan a párod és rád vár! 🙂

31/F

2020. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Rendszeresen megtörtént: összeismerkedek valakivel. Mindketten vágynánk egy kis "cicózásra" egymással. De én nem vagyok rá kapható, és a másik felet is igyekszem lebeszélni róla, mert nem tartom helyesnek, és erkölcsileg kötelességemnek érzem, hogy a saját érdekében lebeszéljem olyasmiről, amit később bánna. Inkább tovább beszélgetnék, ismerkednék, barátkoznék. Ilyenkor rendszerint lelépnek.
2020. márc. 10. 13:45
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj hogy amíg legalább a kezed nem fogta meg, át nem ölelt, át nem karolt, addig nem tudjátok mennyire van jelen a vonzalom, pedig ez ugyanolyan fontos szempont mint a beszélgetések. Úgyhogy azért jobb ha kiderül hogy taszítjátok e egymást, mert akkor hiába logikázzátok ki beszélgetések alatt hogy megfelel a másik.
2020. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

jó. én meleg vagyok. más melegekkel eleve nem ismerkedem, mert nem tartom helyes dolognak a homoszexualitást.

szándékosan nem szoktam ismerkedni, de biszex férfiakat néha bevonzok. Velük szivesen barátkoznék is, mert szabadságot adna, hogy nem kell megjátszanom magam. De soha nem lennék képes senkivel enyelegni. nem azért, mert nem vágyom rá, hanem mert nem venném a lelkemre, hogy en "rontom meg", miközben hetero életet tudna élni.


ez az alap szituáció. ebben értelmezd az előbbi példát.

2020. márc. 10. 14:01
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Aki józan és gondolkodik,sajnos nem nagyon rúg labdába. Ösztönylények többségben...
2020. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
3, 4: Mese habbal. Az a kifizetődő ha játszadozol, szédítesz, taktikázol. Lehet nem lesz utána tiszta a lelkiismereted, de legalább nem leszel magányos, nem tesznek a barátzónába, és legalább eljutsz a szexig.
2020. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#9 te végig sem olvastál, ha szexről beszélsz

én nem akarok szexig eljutni, sőt, pont ez a baj

2020. márc. 10. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!