Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tiltott le? Korrekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le? Korrekt volt ez így?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal neten, sokáig beszélgettünk aztán valahol az ismerkedésünk félresiklott, utána egyre ritkábban beszéltünk, aztán dolgaimba belemerülve el is feledkeztem róla tehát nem beszéltünk. Egyik nap írtam volna neki, de azt vettem észre, hogy letiltott . Ő jelezte már előtte is, hogy folyamatos a pörgés nála pasi ügyben, tehát szelektál, de mondjuk ezt aljas lépésnek tekintem, mert én egy emberre sem tekintek eldobható használati tárgyként. Soha nem írtam neki sértőt vagy olyat ami okot adott volna neki erre, fura. Ki, hogy lépte volna meg ? Valami jelzés előtte vagy ti is szép csendben szoktátok tiltani az embereket, akikkel nem sikerül az ismerkedés?

2016. nov. 18. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Sisem tiltottam senkit és szerintem is fura, ha valakinél ekkora pörgés van a pasik ügyében, de nincs jogod háborogni, előre jelezte, hogy szelektál.

Ha láttad rajta, hogy r.banc, akkor miért beszélgettél vele tovább?

Előre szólt, hogy te is kuka leszel valószínűleg, magadra vess

2016. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Elore szolt: ribizli vagyok, ha talalok igeretesebb farkat nalad, akkor kuka van.
2016. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Na nem így fejezte ki, hogy ő most kukázza azt, akivel félresiklik az ismerkedés.

Hanem, hogy egyszerre több pasival is beszélget és szokott felállítani fontossági sorrendet, kinek mikor ír vissza ilyenek.

Nem sínylettem egyébként, mert soha nem találkoztunk csak fura na.

2016. nov. 18. 17:10
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

Szólt. Aki ringyóval ismerkedik, ne csodálkozzon, ha az új farokért dobva lesz.

Azt írod, nem rázott meg a dolog, de mégiscsak ő foglalkoztat péntek este.

Ne haragudj, de szánalmas vagy :)

22/L

2016. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez is egy tipikus gyak kérdés. Rosszul érzed magad, sőt úgy érzed, hogy egy senki vagy, mert egy csaj bannolt. A helyzet az, hogy az ilyen netes kapcsolatoknál elég vastag arcot kell növelni, mert sok esetben nem látod a személyes kontakt hiánya miatt, hogy mi jár a másik fejében. Pláne úgy, hogy nem is foglalkoztál vele egy darabig. Azt már meg sem merem kérdezni, hogy amíg beszélgetettek az mennyi ideig tartott. Mert ha több mitn egy hónapig, akkor az elve kuka volt még akkor is, ha a csaj nem volt ribizli. A későbbi ráírás már kifejezetten lúzerség volt és, ha a csajszi tapasztalt, akkor érthető, hogy nem akart a továbbiakban semmit. A mostani eszemmel valszeg én is ezt csináltam volna. Miért? Mert ha eddig nem kellettem, most már nem érdekelsz... van nekem büszkeségem is... A jövőre nézve: tessék gyorsan találkozót kicsikarni és eldönteni mit akarsz. A net csak arra van, hogy randit szervezzetek a többit élőben kell csinálni.
2016. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hogy miért most írtam ki?:)

Egészen egyszerű, most jutott eszembe. Egyébként nem szorulok magyarázkodásra. Köszönöm, hogy szánalmas lehetek a szemedben :)

Ez az ingerület neked honnan származik?:)

2016. nov. 18. 17:18
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is ismerkedtem, pontosabban beszélgettem egy lánnyal a neten (írásban, hangban is vagy 3 hónapig), aztán én tovább szerettem volna vinni legalább egy személyes talira, mire ekkor nemsokára beközölte, hogy csökkent a lelkesedése irántam, sikerült rendesen összevesznünk, majd letiltott, pedig előtte azt mondta, hogy ilyen érdekes, megértő, izgalmas emberrel még nem találkozott sem neten, sem élőben.

#thuglife

2016. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazat kell adnom 54%-osnak. Amúgy sem vagyok egy neten ismerkedés típus :)
2016. nov. 18. 17:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Én még sose tiltottam le senkit, szóval ezt a dolgot eleve nem is értem. Én csak azt tiltanám le aki zaklat, és nem fogja föl hogy nem akarok tőle semmit. De nálad nem ez a helyzet.

Ez a nő ilyen gyerekagyú- valszeg nagy falloszfaló, nem kell ezen felhúzni magad.


Egyik utolsó válaszolónak pedig; attól hogy valaki nem ír egy hónapig, attól még ha szimpatikus nem fogom dobni, max nem várok tőle semmit. De beszélgetni attól még lehet néha.

2016. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Addig is csak beszélgettünk, nekem is megvoltak a saját elfoglaltságaim. A kezdeti intenzitásból visszaesett a beszélgetés egy ilyen sablonos dologba, de akkor sem történt olyasmi ami indokolta volna ezt :)

Na mindegy, köszi a válaszokat :) Megyek, sziasztok!

2016. nov. 18. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!