Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tiltott le? Korrekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le? Korrekt volt ez így?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal neten, sokáig beszélgettünk aztán valahol az ismerkedésünk félresiklott, utána egyre ritkábban beszéltünk, aztán dolgaimba belemerülve el is feledkeztem róla tehát nem beszéltünk. Egyik nap írtam volna neki, de azt vettem észre, hogy letiltott . Ő jelezte már előtte is, hogy folyamatos a pörgés nála pasi ügyben, tehát szelektál, de mondjuk ezt aljas lépésnek tekintem, mert én egy emberre sem tekintek eldobható használati tárgyként. Soha nem írtam neki sértőt vagy olyat ami okot adott volna neki erre, fura. Ki, hogy lépte volna meg ? Valami jelzés előtte vagy ti is szép csendben szoktátok tiltani az embereket, akikkel nem sikerül az ismerkedés?

2016. nov. 18. 16:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%
de az 54-esnek nem adsz zöld kezet:) a lényeg tényleg az, hogy a netes ismerkedésnél ne vegyél semmit a szívedre. Tovább kell lépni és mást kell keresni, ennyi. Az okokat nagyon nehéz ilyen esetben kideríteni.
2016. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A lányok könnyen lapátra tesznek akárkit, nem számít, hogy ki vagy és mi vagy. Hogy mennyit áldoztál rájuk, időben, érdemben, minőségben.
2017. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!