Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen kérdéseket tegyek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kérdéseket tegyek fel társkeresés közben, hogy egy hűséges, korrekt férfit találjak?

Figyelt kérdés

Van egy olyan kérdéskombináció, amivel egyből kibukik, hogy ki az aki hűséges vagy csak külsőre megy?

előre is megköszönném! :d



2015. okt. 7. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem bárki bármit összetud hazudni csak, hogy megfektessen...szerintem a reakciókat meg az összképet figyeld...


22F

2015. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Sot azt kell mondjam, huseges embertipus sincs, es olyan sem, hogy hutlen, csak meg kell talalnia azt az embert, akihez huseges akar maradni, onszantabol. Meg csak ki sem kell mondani.
2015. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a nőket jóval egyszerűbb meg-hack-elni! De ha rájön később, h direkt a hibákat keresed benne, mintha azért piros pont járna, ki leszel dobva a hóra, sziamiaúú! bizony^^
2015. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre nincsen megoldókulcs én 34 éves koromig az voltam, úriembernek, meg lovagnak ismertek meg a nők, azóta mégis voltam már hűtlen... 38/F
2015. okt. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóval aki a külsőre megy, nem lehet hűséges?...

Dehogynem... Sőt mivel egy társkeresőn látsz a másikból 1-2 képet meg 2 mondatot, elsődlegesen mindenki a külsőre kénytelen menni...

2015. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így lehetetlen... a megérzésre érdemes hallgatni, aztán vagy bejön, vagy nem. Társkeresőn a legnehezebb, mert ott mindenki a legjobb arcát igyekszik mutatni, de az alaposabb megismeréshez több idő kell...

Nekem társkeresőn nem is ment az ismerkedés, hanem élőben, közös társaságban alakult ki szimpátia, később vonzalom valakivel. Semleges terepen ismerkedtünk, nem akartunk egymástól semmit eredetileg, így a valódi arcunkat mutattuk egymásnak.

2015. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy milyen kérdést de én pont ilyet keresek! Csak lányban!!!!!
2015. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!