Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ez nektek miért jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez nektek miért jó?

Figyelt kérdés

Egy pasi ismerkedni akar, a gyűrű rajta, és amikor rákérdezel, akkor őszintén elmondja, hogy házas, gyerekes. Erre 100-ból 99 nő elhajtja.

Haverja leveszi a gyűrűt. Letagadja a nejét és a gyereket. Vele 100-ból 40 összejön. Akár 1 alkalomra, akár hosszabb időre.


Aztán amikor kiderül, hogy nős, akkor megy a sipítozás, meg a rinya.


De akkor miért nem jó nektek az őszinteség? Miért várjátok el, hogy valaki a képetekbe hazudjon? Miért kell átverni benneteket?



2019. máj. 2. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Foglalt pasi ne akarjon más nőket felszedni meg kalandozni.
2019. máj. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Ugye csak játszod, hogy ennyire hülye vagy?


Az miért van, hogy 100 pasiból 99 nem húz gumit, ha azt mondod, hogy tablettát szedsz. Aztán 95 elkezd reklamálni, hogy miért nem szóltál, hogy tripperes vagy? A maradéknak meg már eleve volt.

🤷‍♀️🤦‍♀️

2019. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 MolotovPunk ***** válasza:
17%
Baromság az állításod,mivel sok nő hajt egyébként házas,vagy kapcsolatban lévő pasira.Egy kapcsolatban,vagy házasságban élő pasi sok nőnek vonzóbb,mint egy évek óta szingli srác.Az,hogy neten ez a dolog nem menő,az még nem jelenti azt,hogy élőben ne akadna rá sok példa,hogy házas férfi szeretőt tart.Egyik kollégám pont ezt csinálja már évek óta...
2019. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha a haver letagadja a családját, akkor rohadtul nem őszinte, szóval nem az őszinteség vs hazugságról van szó, hanem az erkölcs vs naivságról.

Talán azért kell átverni a nőket, mert nos, gyerekes pasikkal elvből nem fekszünk össze, ha meg hazudsz és letagadod a családod, azért megy a rinya, mert akkor száradjon le a...

Ezt felnőtt embernek el kell magyarázni, mert magától nem érti? Szegény gyerekek.

2019. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
De, pontosan ebből egyértelmű, hogy az őszinteség kell nekünk. Nem jövök össze olyannal aki csalja a párját. Taszít a hűtlenség és a gyenge jellem. Az, hogy letagadja nem fog ezen változtatni. Legyen őszinte, mondja meg, hogy van valakije. El fogom küldeni az anyjába, de akkor is el fogom ha utólag derül ki. Csak akkor plusszba beavatom még az asszonykáját is.
2019. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 MolotovPunk ***** válasza:
50%

Egy olyan férfi aki viszonylag jó komoly kapcsolatban van,annak a kisugárzása is lehet megnyerőbb és vonzóbb.Azért ezt a nők észreveszik igen könnyen.Érdekes dolog továbbá,ha magamból indulok ki,akárhányszor komoly kapcsolatban voltam,mindig akkor akartak velem többségében flörtölni,vagy összejönni nők,vagy akkor kerestek meg régebbi exbarátnők is.Tehát valami alapja van ennek az állításnak,amiket előbb írtam.Persze azt tudom,minden nő más,de mégis gyakori manapság a félrekufircolás kapcsolatokban.


[link]

2019. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
A 3-asnak igaza van. Hallottam már jó pár nőtől, sokkal izgatóbbak a nős férfiak. Talán mert úgy érzik, jobbak mint a feleség. Lazán eltudják csábítani a feleségtől.
2019. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 MolotovPunk ***** válasza:
46%

Nem vagyok mai srác,de ritkán még el eljárok házibulikba.Nos az is megérne egy misét,hogy ott ki kit csalt meg éppen.Férfi-nő.Láttam pár dolgot.És régebben én sem voltam mindig jófiú.:)

31/F

2019. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 MolotovPunk ***** válasza:
37%
Ui.Egyébként a lepontozóknak el kéne kicsit gondolkodniuk miért van manapság is annyi válás,vagy szakítás.Nem csak a veszekedések miatt,hanem a később kiderült megcsalások miatt is...
2019. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Mert a nők szerinted nem hazudnak? Amúgy ha már elvettél egy nőt és még kölyköket is csináltál mit pattogsz?!
2019. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!