Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ez nektek miért jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez nektek miért jó?

Figyelt kérdés

Egy pasi ismerkedni akar, a gyűrű rajta, és amikor rákérdezel, akkor őszintén elmondja, hogy házas, gyerekes. Erre 100-ból 99 nő elhajtja.

Haverja leveszi a gyűrűt. Letagadja a nejét és a gyereket. Vele 100-ból 40 összejön. Akár 1 alkalomra, akár hosszabb időre.


Aztán amikor kiderül, hogy nős, akkor megy a sipítozás, meg a rinya.


De akkor miért nem jó nektek az őszinteség? Miért várjátok el, hogy valaki a képetekbe hazudjon? Miért kell átverni benneteket?



2019. máj. 2. 22:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%
Te tényleg ilyen hülye vagy?
2019. máj. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég. Jártál általános iskolába? Mert gondolkodni nemigen tudsz, te IQ bajnok vadparaszt. Ha valaki HAZUDIK arról, hogy nős, akkor a nő azt hiszi, hogy szingli, ezért lefekszik vele. Ha kiderül, hogy mégsem az, okkal akad ki, mert nem akar nős pasival hálni. Ha valaki alapból elmondja, hogy nős , akkor azért küldi el, mert, mint már előbb említettem, nem akar nős pasival hálni. Ergo nem hazugnak kell lenni, hanem gerincesnek. De hiába írom ezt le neked, kb annyi gerinc lehet benned, mint amennyi ész.
2019. máj. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont, hogy az őszinteség a fontos.Ha házas pasiként kalandozni akarsz, akkor vállald fel a következményeivel együtt, tehát nem fogok veled lefeküdni.Miért?Mert nem találom vonzónak a hűtlen jellemed, valamint azt sem, hogy hol ide, hol oda mártogasd a nemes testrészed.Ehhez nincs elég gusztusom.Ez van.
2019. máj. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez amit feltéttel kérdést hogy nekünk az kell h hazudjanak, akkor alná meg a helyet ha azt írtad volna hogy miután megtudják h házas és nos akkor már nem baj, csak ha az elején mondod el nem jönnek veled össze! De így hogy minden esetben baj ha házas vagy akkor mi a kérdésed!???? Nem akarjuk hogy hazudj semmikor, ha letagadod nyilván össze jönnek veled mert nem tudjak érted?
2019. máj. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%
Aztaaa...😮 Egy egysejtűbe több gerinc van mint benned és a haverodban. Ha már van felesegetek,családotok,miért nem tudtok a f*rkatokon nyugton maradni?Remélem azért a feleségeitek is megcsalnak benneteket. Sőt,elképzelhető 😀 Mivel Ti idegen nőkre hajtotok,otthon gondolom lósz*rt sem produkáltok,a feleségeitek pedig pótolják a hiányosságokat mással/máshol ☺
2019. máj. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem a hazugság kell, hanem egy őszinte hűséges pasi, aki az én párom lesz, és nem más párja, és aki ha rossz a kapcsolata, és már nem akar a megjavításán fáradozni, akkor előbb szakít és aztán kezd másikba (ez érvényes a velem való kapcsolatra is).

Ha valaki szinglinek hazudja magát, és nem ismerem elég jól, hogy tudjam, hazudik, akkor azt gondolom, hogy szingli és szabad az ismerkedés, esetleg elkezdek kötődni hozzá, terveket szövögetek, aztán ha kiderül, hogy foglalt, akkor az nem esik jól, időt pazaroltam rá, fölöslegesen, miközben akár ismerkedhettem volna olyannal is, aki valóban szingli. Ha valakiről tudom, hogy foglalt, akkor nem kezdem el csábítani, az nem az én műfajom. Persze, egy jó párkapcsolat meglátszik az emberen, ettől még én monogám maradok, és legfeljebb annyit gondolok valakiről, aki meg tudja mozgatni a fantáziámat, de foglalt, hogy kár, hogy nem előbb találkoztunk, amikor még szabad volt.

2019. máj. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!