Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy milyennek tartanak a lányok. Mi alapján döntsek?

Figyelt kérdés

Magamat egy csúnya, lúzernek érzem, aki nem kell senkinek. Az évek elteltével sem változott sokat a magamról alkotott képem.

Több lánytól hallottam már viszont az elmúlt 2-3 évben, hogy "jó csávónak" tartanak a többivel együtt, néhányan szoktak kezdeményezni is elég kitartóan. Nekem viszont még nem volt barátnőm, csak egy pár hónapos alkalmi kapcsolat.

Mindig azon rugózok, hogy merjek kezdeményezni annál a lánynál, aki tetszik vagy meg se próbáljam; ő is jól kinézőnek tart vagy azt gondolja rólam mint én magamról...

Azon kívül, hogy próbáljam meg és kiderül mi alapján dönthetném el magamról, hogy melyik igaz rám inkább?



2019. máj. 2. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ugye megvan, hogy nem egyezik 100%-ban minden nő ízlése? Nyilván vannak sémák, de ilyet kérdezni nagyon nagy ostobaságra vall...
2019. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, ezzel tisztában vagyok, de ha valamelyik diadalmaskodna a másik felett akkor rögtön többet mernék próbálkozni, több önbizalommal.
2019. máj. 2. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki is derült melyik igaz rád. Amit írtál magadról az a valóság. Az embernek van egy önértékelése, tudja, hogy jó pasi vagy sem. Ha jó csávó lennél meg se kérdeznéd, de ez nem jelenti azt, hogy nem lehet barátnőd. A szép lányokat el kell felejteni és próbálkozni kell mindenkinél
2019. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az utolsóval. Van az a jelenség, hogy a nő/férfi fejben megmarad ragyás képű kamasznak, annak ellenére, hogy a teste alaposan megváltozott előnyére. Nekem nagyon sok évembe telt, miután elhagyhattam a szódásszifon szemüvegemet, hogy agyban se szódásszifonosnak érezzem magam.
2019. máj. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!