Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy egymás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy egymás után 4x is olyan lányt fogtam ki, akik nem bírták eldönteni, hogy mit akarnak?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem mindegyiköjükkel, az első 3-ról kiderült ez 1-2 hét alatt, de a 4.-ről meg 1 hónap után amikor már össze is jöttünk. Benyögte, hogy neki idő kell mert nem tudja, hogy akar e most komoly kapcsolatot vagy sem.. persze én már bele is éltem magam, hogy végre találtam egy lányt aki végre igazán bejön.


Hogy lehetek ilyen szerencsétlen? :'D

Mik az utaló jelek, hogy hamar megtudjam?

Persze a rákérdezés nem rossz ötlet, de utóbbinak az elejénél már megmondtam, hogy mik a céljaim.

23F


2019. ápr. 22. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok ilyen van. Amelyik nem csicsereg összefüggően egy órát arról, hogy mit akar egy kapcsolatban és képes téged hallgatni ugyan ennyit ugyan erről, az lehet árulkodó jel. A másik ilyen a szenvedő vagy passzív szerkezetek gyakori használata, az alakul, a meglátjuk, majd és társai.

32/f

2019. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Lehet te sem tudod mit akarsz. Fordított pszichológia.

Nem véletlen az, hogy milyen kapcsolatokat fogunk ki. Így ez is beszédes. Pl ezen gondolkozz el első körben. ;)


Azt hiszed viccelek. De nem...

2019. ápr. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en ketszer kaptam enyhén visszautasítást ugyanaz: hogy nem tudja mit akar.. hagyni kell a fenébe az olyat nem tudod előre ezt kiszűrni csak úgy, hogy figyelsz a kisebb jelekre pl. nem tudja hogy szeretne-e találkozni lemondja sokszor a talit vagy épp mennyire adja a jeleket feléd mennyire érzi jól vleed magát mennyire közeledik stb.
2019. ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kevés voltál nekik 😀
2019. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én találkoztam olyan nővel aki egyik héten kereste a nagy ő-t aztán saját magának is ellentmondva azt mondta "én most nem keresek senkit". Egyik szavuk üti a másikat. De legalább tudom, hogy az ilyen jellemű emberrel amúgy sem számíthattam volna sok jóra.
2019. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!