Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy tetszem e neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Már régóta vágyok egy komoly kapcsolatra, viszont a környezetembe nem tudom elképzelni magam senkivel, ezért felregisztráltam egy társ kereső oldalra.

Elkezdtem beszélgetni egy nagyon szimpatikus lánnyal, és nagyon tetszik.Küldtem neki én is képeket magamról,

de nem jelzett vissza hogy tetszek e neki, vagy hogy "helyes " vagy ronda vagyok e.

Viszont folyamatosan azt mondogatja hogy szeret , és így teljesen tanácstalan vagyok. Hogy úgy szeret mint egy barátot vagy be is jövök neki..

Az az igazság hogy azt megvégképp nem akarom hogy nem tetszsek neki, és össze jön velem a személyiségem miatt, mert az sértene a büszkeségemet, meg nem hiszem hogy sokáig müködne így.

Ezért pontot akarok tenni az ügy végére

Ugyan még a talit nem sikerült megoldani, mert eléggé mesze lakunk egymástól, de hogy mondjam.. Ha nem tetszek neki, akkor offolnám, és keresnék mást egy közelit, mert lány barátból van elég, én párt keresek, nem beszélgető partnert.

Hogyan kérdezek rá szerintettek hogy bejövök e neki, vagy csak egy jó barátként tekint rám?


27/F


2019. ápr. 30. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerinted mi helyette ezt hogyan fogjuk tudni megmondani neked? Csak az az egyetlen lehetőséged van, hogy te magad kiderítsd, ha ki akarod egyáltalán.
2019. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, van bennem egy félelem hogy csak barátként tekint rám... Ezért se nagyon kérdeztem rá eddig...
2019. ápr. 30. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy fizetett diszpécserrel levelezel, aki egy hájas öregasszony és az a dolga, hogy előfizetésre ösztönözze a szerencsétlen áldozatokat. Ne dőlj be. :D
2019. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Basszus. Talizzatok, randoztok, aztán kiismeritke egymást! Ha szimpi, akkor lesz egy alkalmas pillanat, amikor lesnárolhatid. Megteszed, és ENNYI!
2019. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lányként nem mondanám egy férfinak hogy szeretem, ha nem így lenne. Ha nem tetszenél a lánynak mint férfi, törekedne kerülni a félreértéseket, nehogy ráhajts és tönkremenjen a kapcsolatotok, vagy nehogy ő vagy te kellemetlen helyzetbe kerüljetek. Más részt, szerinted áldozná egy lány a szabadidejét olyanra akit nem szeret? Én személy szerint kedvelek valakit ha a barátok, és szeretem ha a párom. Nem tudom hogy minden nő így gondolkodik-e. De nálam így van. 20/L
2019. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!