Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet azt eldönteni h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt eldönteni h egy pasi azért néz/mosolyog mert tetszem neki vagy mert annyira csúnyának talál?

Figyelt kérdés

Nincs sok tapasztalatom ilyen téren azért kérdezem.

25/N


2018. ápr. 28. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Te kire szoktál mosolyogni/kire mosolyognál szívesebben, arra aki tetszik vagy arra akit rondának találsz?
2018. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Én nem szoktam mosolyogni valaki olyanra akit nem találok vonzónak. Életemben egyszer fordult elő, hogy valaki annyira előnytelenül nézett ki, hogy akaratlanul elröhögtem magam, rohadtul szégyelltem magam, szóval akkor se mosolyogtam, hanem röhögtem. Szóval tetszel neki.
2018. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

nem mosolygunk linkre csúnya nőkre.

a kedves lerázó mosoly a nők asztala nem a férfiaké.

2018. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
25 évesen ez még kérdés? :O
2018. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Onnan, hogy nem szokásunk számunkra visszataszítő nőket nézni és vigyorogni rájuk mert a végén még jelnek veszi és azt hiheti akarok tőle valamit.
2018. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Pont ugyanúgy, ahogy mi férfiak döntjük el, hogy a nőnek bejövünk vagy csak kedves akar lenni.



Veszünk egy nagy levegőt, és elhívjuk valahova. Aztán reméljük, hogy nem azt fogja mondani, hogy "kedves srác vagy, de túl sokat gondolsz egy mosolyba".


Ez persze kockázatos, de biztosíthatlak, még egyetlen férfi sem halt bele, neked sem fog leesni a gyűrű az ujjadról, ha kipróbálod

2018. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!