Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalatok? Kövér lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok? Kövér lányok?

Figyelt kérdés
Például innen is beszélgettem sok emberrel, akit vonzanak a kövér lányok, viszont valahogy sosem jutottunk el komolyabb szintre. Pedig sok embertől hallottam hogy egyszerűbb neten ismerkednünk, de nekem valahogy nem jön össze. Meghátrálnak egy idő után vagy nem veszik komolyam. Nektek mi a tapasztalatotok?

2019. máj. 1. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Te akkor lány vagy?

Nekem valamiért mindig a nők hátrálnak meg. :(.

Lehet találnak valaki mást?

26/F

2019. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Tetszenek a nagyon kövér lányok (150 kg felett), de nem neten ismerkedtem, mindig élőben.
2019. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Igen, lány vagyok

#2 Hogy ismerkedtél akkor velük? Leszólítás?

2019. máj. 1. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Bár én nem vagyok kifejezetten kövér, inkább csak molett, interneten ismerkedtem. Volt fent egész alakos képem is, így nyilván mindenki láthatta a tényeket. Sok férfit nem zavart, de kaptam nagyon undorító leveleket is, durván sértőeket a külsőmre. Viszont ott ismertem meg a páromat is, akinek mindig is ilyen barátnői voltak és imádja az idomaimat, immáron három éve.
2019. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beszélgetni kezdtünk, aztán ha kölcsönös volt, akkor alakult.
2019. máj. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy találom, mint az első. Sok lánnyal ismerkedtem meg, de szinte mind eltűntek, meg sok volt közülük a kamus is. De ha te őszinte szándékú vagy, szívesen ismerkednék ;)

Üdv,

27/F

2019. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok vissza sem írnak...
2019. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!