Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! A lányok nektek se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! A lányok nektek se válaszolnak igazán társkereső oldalon? Mik a tapasztalatok, és szerintetek mi lehet a gond? : )

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szokásuk. Még mindig a Tinderrel van a legtöbb pozitív tapasztalatom.
2016. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem szokásuk - és emiatt hosszabb távon az is lehet a gond, hogy az ember egyre inkább próbál akkor minél egyedibb és figyelemfelkeltôbb üzenetet csinálni, hogy hátha akkor, aztán annyira rákattan erre, hogy már tök erôltetett gagyi leveleket küld ki emiatt.


Csinálj egy rendes, igényes adatlapot - nem feltétlenül szokták a nôk megnézni, de van, amelyik igen, ott meg akkor elôny.

Írj egy normális sablont a bemutatkozó levelednek, és kezd el azt elküldeni minden szóbajöhetô nônek - mivel a többség rendre úgyse méltat válaszra, ezért adja magát, hogy akkor nôvelni kell a mennyiséget. A másik elônye ennek, hogy így kevésbé fog komolyan érinteni, hogy az egyes lányok válaszoltak-e vagy sem. Érzelmileg amúgy sem nagyon érdemes nagyon belelovalnod magad az elején, mert ha még el is kezdtek levelezni, akkor is simán benne van a pakliban, hogy egyszer csak szó nélkül lelép. Szóval amíg nem kezd tényleg kialakulni valami, addig érdemesebb lehet kicsit játékként felfogni az egészet.

Ennek megfelelôen pl. érdemes olyasmivel játszani, hogy hetente picit módosítod a sablonodat, és nézes, hogy melyik változat jön be a legjobban.

2016. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eléggé bosszantó, mert nem az a fajta ember vagyok, aki elhagyja magát. Sportolok, rendezett életvitelt élek és mégsem. :) Megpróbálom amiket írtatok, köszi. :) Nekem az jött el, javitsatok ki ha nektek nem, hogy a fent lévők 49%a vagy így növeli a nem létező önbizalmát, higy mennyi pasi ráír. A másik 49% meg pusztán lelkibeteg, és elvárhná, hogy mint a pincsi, vagy a felfújt hím galamb futkorássz utána alàr isten tzdja meddig,mert hát úgye "minden pasi egyforma".... Maradék 2% meg nem lép fel. :)
2016. júl. 6. 00:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedj személyesen, ennyire egyszerű!
2016. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pro tip: írj bányarémre/dagadtakra/idősekre. Persze ha csak a válasz számít. Nem szeretem a "skálázást", de valahol a 6-7es között lehetek valahol. 5-7esekre szoktam írni. Semmi. Mondjuk a fenének van fenn ha annyit....áh. Leszarom. 29/f
2016. júl. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A párom volt fenn társkeresőn és mesélte a tapasztalatait: mondta, hogy amikor elkezdte, sablont írt mindenkinek, ctrl+c/ctrl+v. Alig válaszoltak, ha egyáltalán. Utána elkezdett mindenkinek személyre szabott, jó fej, rövid de humoros üzeneteket írni, és állítása szerint 50%-os lett a válaszolási arány. Ha a lány érzi, hogy az a levél valóban neki szól és aki írta, az sem egy unalmas szöveggel áll elő (pl a "szia, olvastam, hogy ez-meg az érdekel az adatlapod szerint, nincs kedved róla beszélgetni?" elég unalmas dolog, nem igazán lehet rá mit mondani, és a pasi ötlettelenségéről is árulkodik), akkor sokkal nagyobb eséllyel fog válaszolni.

Mondjuk, én magamból indultam ki a kérdésben, nem tudom, más lányok hogyan gondolkodnak.

2016. júl. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek olyan rossz tapasztalataim. Igaz én 30-as nőkkel kommunikálok, mivel én is 30-as vagyok. A 20 év körüliek lehet mások. Gondolom mindenki rájuk hajt és a napi 100 levélből 1-2 levélre válaszolnak.
2016. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Utána elkezdett mindenkinek személyre szabott, jó fej, rövid de humoros üzeneteket írni, és állítása szerint 50%-os lett a válaszolási arány."


Nagyon nehéz folyamatosan jó fej, frappáns, humoros üzeneteket kiötölni, fôleg, hogy a legtöbb nôi adatlap erre alkalmatlan: nincs rajta semmi, ami kapaszkodót adhatna ehhez.

Van egy sejtésem, hogy a barátodnak is megvoltak egy idô után a maga kialakult sémái, amit amikor lehetett, akkor picit egyénre szabott, és azokat puffogtatta - ez ugyanúgy sablon, csak színvonalasabb.

2016. júl. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg a saját képemmel voltam fent, a kutya se írt vissza. Amikor lecseréltem egy jó pasiéra, a nők írtak rám maguktól. Szerinted?
2016. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Igaz én nem srác vagyok, de gondoltam válaszolok. :)

23/L vagyok. Voltam fent társkeresőn és az a baj, hogy rengeteg levelet kapnak a lányok szerintem. Legalábbis én sokat kaptam és nem győztem mindre válaszolni, ezért elkezd szelektálni az ember ilyenkor. Így általában azokra nem válaszoltam amiket esélytelennek tartottam. Pl messze lakott vagy olyan helyesírási hibával írt, ami nagyon zavart illetve voltak tényleg nagyon unalmas, sablonos levelek. Olyan is volt, hogy egyszerűen a levél stílusa nem tetszett. Azért kellett szelektálni, mert ha valakinek visszaírtam, akkor azzal sok idő elmegy, még tényleg körvonalazódik, hogy milyen is. És sok ilyen levelezést párhuzamosan fenntartani nehéz.

Úgyhogy a megoldás, valahogy kicsit kitűnni az unalmas, sablonos levelek közül. Akár azzal, hogy elkezdesz picit mesélni magadról már az első levélben vagy picit humorosan megfogalmazni a levelet :)

2016. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!