Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok, akiknek nagyon nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akiknek nagyon nehezen megy az ismerkedés, miért nem magukat okolják?

Figyelt kérdés

Normális körülmények között az emberek tudnak ismerkedni. Egy profi nem csak szórakozóhelyen képes csajokat felszedni, hanem spontán módon, nyilvánosan is képes barhol a nőkkel szóba elegyedni, és szórakoztatni nőket.


Szerintem ismerkedés tanulható, de elhiszem, hogy vannak olyan emberek, akik mentálisak annyira mélyen vannak, hogy nem lehet rajtuk segíteni. Vesztesek mindig is voltak, és lesznek is.


De ettől még nem hülyeség az, hogy egy köver pasinak is lehet nője, hogy nem kell prostihoz menni azért, hogy valaki szexet kapjon, mert egy diszkóban is fel tud szedni arra egy csajt. Hogy valaki spontán módon felszed az utcán egy nőt, vagy lefekszik a baráti tarsasága legjobb csajával. Vagy hogy a nők valójában jó arcok, csak tudni kell velük bánni.


Ha te úgy döntöttél, hogy vesztes maradsz, azért ne a társadalmat, a szitukat, stb. okold. Van, aki ki tud törni.


2020. márc. 10. 11:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Átjött az üzenet, kedves kérdező: te nagyon menő vagy, és bármikor, bárhol képes vagy a legjobb nőket is felszedni. Mások meg nem azok, és ők a vesztesek. Gratulálok, hogy a kinyilatkoztatásod ravaszul kérdésnek álcáztad! Bravó!


Amúgy meg a sikeres ismerkedéshez nem árt némi önbizalom. Ha valaki - ahogy te indítványozod - elkezdi magában keresni a hibát, akkor még inkább sérül az önbizalma. Egészséges önkritika kell, de attól senkinek nem lesz jobb, ha átmennek önostorozásba. És igen, nagyon sok külső tényező is befolyásolja az ismerkedés sikerességét.

2020. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyanok amit írtál tény és való, de van aki próbálkozik és nehezen megy neki..gyakorlás és erőfeszítés kérdése. Vannak lusta emberek akiket egyaltalan nem erdekel az eletuk. Amit leirtal ott a problemak ott kezdodnek, hogy 30 eves, nem nagyon dolgozik es otthon el. Ebbol ki lehet kovetkeztetni, hogy mas dolgokra mennyit xarik az eletben..ez is beleeshet a rossz nevelés kategóriába..meg nem tartok ott, hogy gyerekem lenne, de ha lesz , tuti nem fog 30 evesen ‘nem tanulni, alig dolgozni és otthon elni,’ arrol tennék, joval korabban mint 30
2020. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem okolok senkit. Az helyzet hogy kevés a nő a tágabb ismerősi körömben így alapból korlátozottak a lehetőségeim. Emellett nehezen ismerkedek alapból, az ilyen random dumálgatás, csevegés sose volt az erősségem, viszont bizonyos személyekkel nagyon jól el tudok beszélgetni. Csak nyilván sokkal kevesebb az olyan ember, akivel mélyebb, komolyabb dolgokról tudok beszélgetni és ehhez is megfelelő szituáció kell. Szóval ez tovább csökkenti az esélyeim. Továbbá nem vagyok híve a rövidtávú kapcsolatoknak sem az egyéjszakás kalandoknak. Biztosan nem tudnék senkivel lefeküdni pár óra vagy akár rövidebb ideig tartó ismertség után. Meg részegen sem. Ugyanez igaz a csókolózásra is. Valahogy nekem nem megy, hogy csak úgy "lekapjak" valakit se a "flörtölés".

Talán túl kimértnek és bénának tűnhetek de ezekhez a dolgokhoz ragaszkodom.

Ezekkel a feltételekkel és adottságokkal pedig baromi nehéz kapcsolatot kialakítani.

2020. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
És aki mondjuk eü.-problémával született? Tudom: az én hibám...
2020. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

"Átjött az üzenet, kedves kérdező: te nagyon menő vagy, és bármikor, bárhol képes vagy a legjobb nőket is felszedni."


Itt még nem tartok, de én is valamennyire mélyről kezdtem.


De nem önmagam állítom példának mások elé. A kérdést hirtelen felindulásból írtam ki, mert zavar a sok hisztis pasi.

2020. márc. 11. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!